Мистецький діалог: Україна - Японія | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Мистецький діалог: Україна - Японія
Пилипчак Василь Григорович
Демидов Дмитро
Пірієв Олександр Валерійович
Олійник Леся Степанівна
Скорик Мирослав Михайлович
м. Київ
10 березня 2012, субота, 06:00
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв
Мистецький діалог: Україна - Японія
Music-Review WEEKEND

Цим концертом ми продовжуємо знайомство з знаними японськими музикантами.

Перший мистецький діалог відбувся весною 2011 року за участю японської скрипальки Маю Кішими та відомого піаніста Олега Полянського (Німеччина).

Диригент  Уено Такасі

Цього року у Циклі братимуть участь відомі японські музиканти: Уено Такасі (флейта) та композитор Кадзунорі Маруяма (фортепіано). Зазначимо, що ці японські музиканти вже мали честь виступати в Україні в рамках міжнародного фестивалю сучасної музики "Київ Музик Фест".

У 2011 р. маестро Уено Такасі диригував на концерті, що проходив в Україні, творами українських і японських композиторів, зокрема опусом піаніста і композитора Кадзунорі Маруяма.

10 березня у мистецькому діалозі, також, братимуть участь українські виконавці: заслужений артист України Василь Пилипчак, лауреати міжнародних конкурсів скрипаль Дмитро Демидов і віолончеліст Олександр Пірієв.

Поряд з творами японських композиторів звучатимуть твори Франца Допплєра, Генрі Клініга, Вільгельма Поппа,Рудольфа Тільмеца.

Такасі Уено (флейта)
Народився у 1950 році в Японії. Навчався у Національному музичному університеті у Йошіда Масао та Паула Мейсона.

З 1973 року розпочав концерту діяльність, як соліст і виконавець у симфонічних та камерних оркестрах.

У 1979 році заснував симфонічний оркестр «Нова філармонія». З 1980 року виступає на посаді арт-директора «Нової філармонії».

З 2004 року працює при допомозі Звукових Технологій Гравітон (Graviton Sound Technology). У 2006 році, опираючись на технології Гравітону, записує компакт-диск з творами В.А. Моцара.

У 2009 році оркестр «Нова Філармонія» відмічав своє 30-ти річчя великим концертом під керівництвом Уено Такасі, цей виступ заслужив високої оцінки в Японії. Сьогодні маестро активно працює з оркестром «Нова Філармонія» в якості арт-директора, диригента та флейтиста.

Кадзунорі Маруяма (фортепіано)
Кадзунорі Маруяма народився у столиці Японії Токіо. Він композитор, аранжувальник, піаніст.

Закінчив композиторський факультет Токійського національного університету музики та мистецтв. Потім, досліджуючи сучасну музику, активно працює до сьогодні в якості композитора та аранжувальника на телебаченні, радіо, а також пише свої власні саундтреки. Однак, не обмежуючись тільки співпрацею з телебаченням, працює в оперному жанрі та жанрі мюзиклу. В телевізійній програмі «Кіно Раю», що виходить кожного тижня по національному каналі NHK-BS2, протягом 4-х років звучало понад 180 його творів для фортепіанного тріо пана Маруями.

Як піаніст він виступає на різноманітних заходах: концертах, студійних записах, телевізійних програмах. Також, Кадзунорі Маруяма викладає у Національному музичному університеті, Токійській академії музики та мистецтв, а також є членом комітету традиційної японської музики телевізійної компанії NHK

Музична подія відбуватиметься в рамках циклу концертів камерної музики Music-Review WEEKEND в галереї АртХол (вул. Фролівська 1/6).

Початок о 18-00.
Вартість квитків – 65 грн.

Квитки можна придбати у Центральних театральних касах Києва:
м. Площа Льва Толстого (вул. Червоноармійська, 16,тел. 234-82-34),
і у галереї АртХол (вул. Фролівська 1/6, тел. 238-65-21)

УЧНЯМ ТА СТУДЕНТАМ – 30 грн.
тільки за умови попереднього резервування.

Дзвоніть і резервуйте: (044) 228-91-55

Автори: Редакція
Виконавці: Василь Пилипчак, Дмитро Демидов, Олександр Пірієв
Композитори:Мирослав Скорик
Музикознавці: Леся Олійник
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110711_183.jpg