"Les Musiciens du Louvre" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Квиток
м. Харків
29 березня, п'ятниця, 07:00
Новий органний зал Харківської обласної філармонії
"Les Musiciens du Louvre"

29 березня 2019 року в рамках Kharkiv Music Fest-2019 відбудеться безпрецедентний для України виступ музикантів одного з кращих оркестрів світу за версією "The Guardian" - "Les Musiciens du Louvre".  Виступ секстету "Музикантів Лувру" відбудеться на сцені Органного залу Харківської філармонії - першокласного концертного майданчика з прекрасною акустикою.Всесвітньо відомі виконавці презентують вашій увазі твори французького композитора Жана-Філіпа Рамо. Це унікальна можливість познайомитися з витонченою музикою французького бароко в максимально наближеному до історичної правди вигляді. Завдяки тому, що музиканти грають виключно на автентичних інструментах, музику Рамо ви почуєте саме такою, якою її чули його сучасники.
 
Французький оркестр Les Musiciens du Louvre було створено в 1982 році талановитим музикантом і диригентом Марком Мінковським. Колектив став відомим завдяки переосмисленню творів Генделя, Персела, Рамо і Баха, а також Гайдна, Моцарта і Шуберта в історично-інформованій манері, тобто в стилі, який максимально наближений до авторського задуму, та до традицій виконавства певної музичної епохи. Концерти оркестра мали успіх як у публіки, так і у музичних критиків, а мистецтво Міньковського, його тонкий підхід до творів, що він виконував, викликав великий інтерес у всієї Європи. Оркестр став частим гостем на музичних фестивалях у Франції, а також в Лондоні, Мадриді, Відні і інших музичних столицях. В 1993 році «Музиканти Лувра» отримали премію «Греммі».
 
У концертній програмі "Sextuor Rameau" - п'ять концертів Жана-Філіпа Рамо. Це витончені музичні ескізи, що написані для клавесина, скрипки, і віоли да гамба. На концерті в Харкові ця музика прозвучить в транскрипції для струнного секстету. Ця програма з великим успіхом вже прозвучала в Берлінській державній опері і на фестивалі "Три палаци" на Мальті в листопаді 2018 року.

 Графік концертів Les Musiciens du Louvre дуже насичений, в 2018-му музиканти дали понад 70 концертів по всій Європі, а також в Мексиці і Японії. В Україні музиканти виступатимуть вперше.

Е-Квиток


Концертні організації: UKR Artists, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Харківська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний фестиваль "KharkivMusicFest"
Джерело: Харківська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
2.jpg