Elysée Quartet (Франція) | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Elysée Quartet (Франція)
Квиток
м. Київ
25 жовтня 2018, четвер, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
Elysée Quartet (Франція)

Струнний квартет з Парижу Elysée, завдяки підтримці Посольства Франції в Україні та Французького інституту в м. Києві, цієї осені вперше проведе гастрольний тур містами України. Неповторний французький шарм та витонченість французького квартету з 25 по 29 жовтня матимуть змогу почути слухачі у чотирьох містах: Києві, Рівному, Львові та Івано-Франківську.

Організатором гастролей французького колективу виступила Національна концертна агенція UKR Artists.

Струнний квартет Elysée заснували у 1995 році колишні учасники Ysaÿe Quartet и Anton Quartet, колективи яких свого часу були володарями гран-прі престижного міжнародного музичного конкурсу у французькому містечку Евіан-ле-Бен. Сьогодні Квартет Elysée – це мультинаціональна команда, учасники якої є представниками різних музичних шкіл. «Першою скрипкою» квартету є солістка Литовського національного симфонічного оркестру та лауреат численних міжнародних конкурсів Юстина Заджанкаускайте. Французький скрипаль Лоран ле Флешер, «друга скрипка» струнного квартету, має у творчій біографії численні перемоги на міжнародних змаганнях, серед яких – конкурс ARD та імені П’єра Лантьє. Альтист Андрій Малахов та віолончеліст Ігор Кириченко, який народився в Одесі, є одними з найбільш гастролюючих музикантів, які виступали у найпрестижніших європейських залах світу.

З одного боку, учасники квартету дуже різні, але схожі в одному – у своїй любові до камерної музики. Музиканти точно здивують всіх шанувальників високого мистецтва своїм неповторним стилем та незвичними інтерпретаціями поетичних та дотепних квартетів Шарля Гуно та Клода Дебюссі, а також двох незавершених, але в той же час, витончених та емоційних, творів Сергія Рахманінова, що прозвучать в програмі концерту французького колективу.

Квартет Elysée відвідав з гастролями багато європейських країн, а також виступав у Китаї, Ізраїлі, Японії, Канаді і,навіть, Нікарагуа. І от тепер, нарешті, українські слухачі матимуть змогу насолодитися віртуозною грою французького ансамблю.Elysée Quartet (Франція) –
ЮСТІНА ЗАЯНЧАУСКАЙТЕ (скрипка)
ЛОРАН ЛЕ ФЛЕШЕ (скрипка)
АНДРІЙ МАЛАХОВ (альт)
ІГОР КІРІЧЕНКО (віолончель)

Програма:
Ш. Гуно – Квартет ля мінор, С. Рахманінов – Незакінчені квартети № 1, № 2,
К. Дебюссі – Струнний квартетЕ-Квиток


Концертні організації: UKR Artists, Національна філармонія України, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”
Джерело: Національна філармонія України


Медіа:


      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Screenshot.png