Французька весна | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Французька весна
м. Львів
16 квітня, понеділок, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Французька весна
Твори для лівої руки.. З нагоди сторіччя Першої Світової війни (1918 – 2018)

Ідея вивчати репертуар для лівої руки з’явилась у Максіма Зеккіні, випускника Національної паризької консерваторії та лауреата численних міжнародних конкурсів декілька років тому, коли він вперше студіював «Концерт для лівої руки» Моріса Равеля. Цей твір був написаний у Відні 5 січня 1932 року для австрійського піаніста Пауля Вітгенштейна, який втратив праву руку під час Першої Світової війни, проте успішно продовжив кар’єру піаніста, замовляючи твори для лівої руки у відомих коспозиторів того часу.
Твори, які виконує Максім Зеккіні, розкривають величезні можливості лівої руки. Завдяки розташуванню пальців, прродній гнучкості і потужному регістру низьких клавішних частот, вона може навіть змусити зазвучати піаніно як цілий оркестр.

У випадку з Максімом Зеккіні, це буде винятковий оркестр, бо його руки – фантастичні. Як тільки вони торкаються клавіш, з’являється магія, від якої публіка буде в захопленні!

Програма:
Прелюдія до-дієз мінор та Ноктюрн ре-бемоль мажор, опус 9 (1894 – 1895), О. Скрябін / «Мізере», уривок з опери «Трубадур» (1853), Джузеппе Верді / «Роздуми Таїс» з твору «Таїс» (1893), Жюль Массне / Уривок з «Концерту для лівої руки» (1929 – 1931) Моріса Равеля / Арія «Каста Діва», уривок з опери «Норма» (1831), Вінченцо Белліні / Сюїта №3 (1926), Ервін Шульгоф

Виконавець:
МАКСІМ ЗЕККІНІ - ФОРТЕПІАНО

Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg