«Бах-333»: З Днем народження, генію! | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«Бах-333»: З Днем народження, генію!
Квиток
м. Харків
21 березня, середа, 10:00
Новий органний зал Харківської обласної філармонії
«Бах-333»: З Днем народження, генію!
Міжнародний музичний фестиваль "KharkivMusicFest"

Одна з найцікавіших акцій, яка відбуватиметься на KharkivMusicFest - «Бах-333».

У 333 день народження найславетнішого композитора світу його музика звучатиме по всьому місту. Це будуть найпопулярніші твори Йоганна Себастіана Баха у виконанні найкращих солістів України, дитячий Бах-марафон, Бах на фортепіано, скрипці, гобої і на органі вартістю в €1 млн. у найсучаснішому за акустикою Органному залі України - Харківській обласній філармонії.

Планується 333 виконання творів Й.С.Баха. Його музика звучатиме цього дня у рамках лекцій, майстер-класів та музичних акцій на радіо і телебаченні. Звучатиме у найнеочікуваніших місцях - у громадському транспорті, торгових центрах, і навіть кав‘ярнях і барах Харкова - адже відомо, що Бах був шанувальником і кави, і пива. Часом отримував платню за роботу у «відрах пива» і навіть написав на захист кави, яку раптом оголосили шкідливою для жіноцтва, цілу «Кавову кантату»!

Цього дня саме Харків стане першім містом України, яке візьме участь у всесвітній акції "Бах в метро" ("Bach in the Subways"). 21-25 березня музиканти у багатьох містах світу гратимуть музику Баха у метро, і Україна нарешті долучиться до цієї красивої традиції.

Кульмінацією проекту «Бах-333» стане гала-концерт 21 березня у залі Харківської філармонії. 20 найкращих музикантів-солістів з різних міст України спеціально зберуться цього дня, щоб утворити Фестивальний оркестр. Це теж європейська традиція, започаткована славетними диригентами Артуро Тосканіні та Клаудіо Аббадо. Фестивальний оркестр “KharkivMusicFest” презентує програму з найпопулярніших творів Баха.

У цей день, 21 березня, варто навіть спеціально приїхати до Харкова. Дозвольте собі насолоду відчути енергію живої музики, яка створюватиметься на ваших очах!

Адже життя, у якому є Бах – благословенне.Е-Квиток


Концертні організації: UKR Artists, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Харківська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний фестиваль "KharkivMusicFest"
Джерело: Міжнародний музичний фестиваль "KharkivMusicFest"

      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Screenshot.png