Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби | Music-Review Ukraine
Головна
Навчальний заклад
Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби
Афіша   

Фото   

Галерея   

Відео   

Аудіо   

Контакти
Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби
м. Хмельницький
музичне училище


   Про заклад    Персоналії    Абітурієнтам    Структура    Колективи    Концертні зали    Випускники    Публікації

Хмельницьке музичне училище було створено 21 січня 1959 року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2000 року училищу було присвоєно ім'я видатного українського композитора, піаніста та громадського діяча ХІХ ст., нашого земляка Владислава Івановича Заремби.

Заклад пишається своїми випускниками, серед яких - народні артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені артисти України, лауреати Державної премії ім. Т.Г. Шевченка, заслужені працівники культури України, провідні сучасні композитори, науковці та педагоги в галузі музичного мистецтва, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Відповідно до рішення сесії Хмельницької обласної ради від 27 вересня 2017 року Хмельницьке музичне училище ім. В.І. Заремби було перейменовано на Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби.

У 2017 році колектив Хмельницького музичного коледжу розпочав навчальний процес у сучасному просторому приміщенні по вул. Прибузька, 8. Введено в експлуатацію студентський гуртожиток на 120 місць.

Суттєве поліпшення матеріально-технічної бази відкриває нові можливості та перспективи для розвитку навчального закладу та підвищення його конкурентоспроможності в мистецькому освітньому просторі.


      © 2008-2024 Music-review Ukraine

File Attachment Icon
100.jpg