Гастрольний листопад Одеської опери | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Гастрольний листопад Одеської опери
Гастрольний листопад Одеської опери
вже сьомий рік поспіль, в контексті мистецької спільнодії, Одеська опера представляє свої вистави у Королівстві Нідерланди та Бельгії
31 жовтня 2024, четвер
Поширити у Facebook

Цього року у межах гастрольного туру - одне з найулюбленіших творінь меломанів світу – опера «Богема» Дж. Пуччіні.

Майже 125 років «Богема» панує на сцені нашого театру. Символічно, що осучаснена, нова версія вистави є мистецькою колаборацією українських та бельгійських митців.

Сьогодні «Богема» є актуальною та сучасною, наскільки може бути сучасною історія про кохання. Адже, коли страшна війна кожної миті відбирає життя у молодих та сильних людей, що мають любити і творити, то крізь віки, відчуваєш злободенність цієї музичної історії і важливість донесення її сучасних сенсів до європейської спільноти.

Це новаторська постановка опери Дж. Пуччіні «Богема». Прем’єра оновленої вистави бельгійського режисера Жана Франсуа Д’онда відбулася в Одеській опері влітку 2021 року, нагадує culturemeter.od.ua. Декорації відомого сценографа Марка Кнопса і нові костюми Ненсі Авондтс, всупереч оперним традиціям, сучасні в дизайні.

Це урбаністичне горище з бетону і металу, в якому мешкають артисти замість традиційного дерев’яного мансардного приміщення.

Драматична історія «Богеми» захоплює зворушливим сюжетом, в основі якого щира, ніжна любов талановитих і благородних мешканців Латинського кварталу Парижу – представників богеми.

Митці живуть у злиднях і терплять позбавлення, але попри труднощі та перешкоди, друзі обирають любов, творчий пошук та служіння мистецтву.

Одесити покажуть оперу«Богема» на театральних підмостках Антверпену, Генту (Бельгія) та Амерсфорту (Нідерланди) представлять провідні солісти опери - заслужений артист України Владислав Горай, Олена Долгіна, Дмитро Фощанка, Марина Наймитенко, Богдан Панченко, Анастасія Голуб, Сергій Узун, Олексій Жмуденко, Юрій Дудар, хор театру (головний хормейстер –заслужений діяч мистецтв України Валерій Регрут) та оркестр театру під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.












Концертна організація: Одеський Національний академічний театр опери та балету



Інші:

У межах Українського АРТ ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ» відбувся благодійний концерт
У Театрі Франка відбудеться світова прем’єра вистави «Ґалісія»
Фінал літа у Львівській філармонії
Львівська філармонія відкриє концертний сезон за участі відомого чеського валторніста Радека Баборака
«Київська камерата» та Йорг Цвіккер на сцені Національної філармонії України…
Згадуємо Анатолія Авдієвського
Відійшла у вічність видатна піаністка Марія Крушельницька
XXVII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» відбудеться з 12 по 20 вересня під гаслом #театр_там_де_ми
У Харкові стартував дводенний фестиваль електронної музики
У Британії вимагають скасувати виступ Анни Нетребко в Королівській опері
“Реквієм за майбутнім”: звук і колір надії 
Містяни негативно сприйняли ребрендинг Дніпровського академічного театру опери та балету
Снаряд влучив у театр у Херсоні: пошкоджені фасад і вікна
У Рівному триває VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum
Небо Києва захищає оперний співак
“Білий букет”
Рок-опера «Патріот» відкриє 44-й сезон Київської опери
З'явиться двомовне видання лібрето Сергія Жадана "Вишиваний. Король України": кошти від продажу йтимуть на ЗСУ
Музична вистава «Розмова птахів» на Bouquet Kyiv Stage: мистецтво як шлях до миру і перемоги
Національна філармонія відкриває сезон із новим головним диригентом
“Енеїда”: музично-пластична вистава Театру Ветеранів, режисер - Ахтем Сеїтаблаєв
Екскурсія Софійським собором з музичним супроводом
Львівська національна опера розпочинає 126-й театральний сезон
Німецькі благодійники подарували театру опери та балету автобус
Національна опера відкриває 158-й театральний сезон
«Змушує плакати, навіть коли не розумію слів». Нідерландці співають українською, не знаючи її, а весь світ слухає
70 000 гривень для ветеранів: у Львові відбулося благодійне відкриття фестивалю «Дзеркало»
Теодор Кухар очолив Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України, як головний диригент
В Літературному музеї Одеси відбудеться концерт музики юних композиторів
Львівщина стане центром міжнародного піаністичного конкурсу: Україна представить масштабний мистецький проєкт світового рівня
Полтавська філармонія анонсує концерти на підтримку ЗСУ та вечори інструментальної музики
Українська громада вітає рішення національної опери "Естонія" розірвати співпрацю з митцем через зв'язки з росією
НМАУ у списку лідерів
«Bouquet Kyiv Stage-2025»
Львівська черниця стала лауреаткою міжнародного конкурсу композиторів
На зламах часу: Бетховен і Лятошинський
Світло звуку. 4 серпня - закриття фестивалю «Pizzicato e Cantabile»
Конкурс на здобуття премії імені В. С. Косенка у 2025 році
Принцеса Анна зустрілася з оркестром ВМС ЗСУ
Українська музика українського кіно
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
100910_058.jpg