«Прогулянка» з Мирославом Скориком | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Прогулянка» з Мирославом Скориком
Молодіжний симфонічний оркестр
Кияновська Любов Олександрівна
Скорик Мирослав Михайлович
«Прогулянка» з Мирославом Скориком
22 жовтня у Львівській філармонії в рамках «Тижня музики Мирослава Скорика» презентуватимуть компакт-диск «Прогулянка» з біографією композитора
18 жовтня 2013, п'ятниця
Поширити у Facebook

Буде презентовано 14 композицій, написаних у різні періоди творчості Мирослава Скорика.

Компакт-диск "Прогулянка" з біографією композитора Мирослава Скорика


Це дотепер маловідомі широкій публіці твори маестро: джазові п’єси й танцювальна музика 1960-х, джазові обробки Бетховена, оригінальні композиції, де синтезуються класичні, джазові та фольклорні мотиви.

Твори виконує Мирослав Скорик разом із відомими виконавцями.

«Екстравагантні п’єси, які відтворені на диску, – це прояв ностальгії. Для композитора, який пройшов піввіковий художній шлях, це – повернення до захоплень юності, повернення до радості джазового музикування, потреба збереження вічної творчої молодості. Це «Прогулянка» не лише джазова, а й прогулянка музикою, історією життя маестро», – стверджує музикознавиця Любов Кияновська.

Ідея створення компакт-диску «Прогулянка» – відкрити Мирослава Скорика як джазового композитора – з’явилася декілька років тому. Авторами втілення цієї ідеї стали громадський активіст Олег Мацех і в. о. директора Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатковський. Роботу над компакт-диском розпочали цьогоріч на початку літа.

В одному диску вдалося поєднати і якісний звук, і відео, і велику кількість виконавців. Музичні твори записали по-сучасному, щоб передати унікальний почерк композитора. У планах авторів проекту – представити диск в інших містах України та перекласти його англійською й іспанською.

Перший тираж дисків буде невеликим – 500 штук. Їх усі охочі зможуть придбати після концерту. Музична збірка також буде доступна в інтернеті, а хто захоче мати пам’ятку з інтерв’ю Мирослава Скорика, теж зможе це зробити.

У концерті візьмуть участь піаністи Йожеф Єрмінь, Оксана Рапіта і Мирослав Драган; акомпануватиме солістам струнний склад Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів». Соло на фортепіано виконає маестро Мирослав Скорик.

Проект створили спільно Львівська обласна філармонія, Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Студія «Медіа-центр», Студія звукозапису Живий Звук Рекордс, Концепт мастеринг Іван «Пегас».


Колективи: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів"
Композитори:Мирослав Скорик
Музикознавці: Любов Кияновська
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

Львівська філармонія відкриє концертний сезон за участі відомого чеського валторніста Радека Баборака
«Київська камерата» та Йорг Цвіккер на сцені Національної філармонії України…
Згадуємо Анатолія Авдієвського
Відійшла у вічність видатна піаністка Марія Крушельницька
XXVII Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» відбудеться з 12 по 20 вересня під гаслом #театр_там_де_ми
У Британії вимагають скасувати виступ Анни Нетребко в Королівській опері
“Реквієм за майбутнім”: звук і колір надії 
Містяни негативно сприйняли ребрендинг Дніпровського академічного театру опери та балету
Снаряд влучив у театр у Херсоні: пошкоджені фасад і вікна
У Рівному триває VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum
Небо Києва захищає оперний співак
“Білий букет”
Рок-опера «Патріот» відкриє 44-й сезон Київської опери
З'явиться двомовне видання лібрето Сергія Жадана "Вишиваний. Король України": кошти від продажу йтимуть на ЗСУ
Музична вистава «Розмова птахів» на Bouquet Kyiv Stage: мистецтво як шлях до миру і перемоги
Національна філармонія відкриває сезон із новим головним диригентом
“Енеїда”: музично-пластична вистава Театру Ветеранів, режисер - Ахтем Сеїтаблаєв
Екскурсія Софійським собором з музичним супроводом
Львівська національна опера розпочинає 126-й театральний сезон
Німецькі благодійники подарували театру опери та балету автобус
Національна опера відкриває 158-й театральний сезон
«Змушує плакати, навіть коли не розумію слів». Нідерландці співають українською, не знаючи її, а весь світ слухає
70 000 гривень для ветеранів: у Львові відбулося благодійне відкриття фестивалю «Дзеркало»
Теодор Кухар очолив Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України, як головний диригент
В Літературному музеї Одеси відбудеться концерт музики юних композиторів
Львівщина стане центром міжнародного піаністичного конкурсу: Україна представить масштабний мистецький проєкт світового рівня
Полтавська філармонія анонсує концерти на підтримку ЗСУ та вечори інструментальної музики
Українська громада вітає рішення національної опери "Естонія" розірвати співпрацю з митцем через зв'язки з росією
НМАУ у списку лідерів
«Bouquet Kyiv Stage-2025»
Львівська черниця стала лауреаткою міжнародного конкурсу композиторів
На зламах часу: Бетховен і Лятошинський
Світло звуку. 4 серпня - закриття фестивалю «Pizzicato e Cantabile»
Конкурс на здобуття премії імені В. С. Косенка у 2025 році
Принцеса Анна зустрілася з оркестром ВМС ЗСУ
Українська музика українського кіно
1 серпня день пам'яті Бориса Гмирі
Одеська опера відкриває новий театральний сезон
Літературний фестиваль «Фронтера» презентує музику, театр і стендап
Масштабна виставка Івана Марчука «Пробудження» відкривається в Києві
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
12.jpg