У Хмельницькій філармонії вперше виступатимуть відомі музиканти | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Хмельницькій філармонії вперше виступатимуть відомі музиканти
Мигаль Ярослав
Пірієв Олександр Валерійович
Камерний оркестр Хмельницької філармонії
У Хмельницькій філармонії вперше виступатимуть відомі музиканти
24 грудня 2014, середа
Поширити у Facebook

Хмельничан запрошують на святковий концерт «Віолончельна пектораль. Пам’яті вчителя». У нашому місті музиканти завершають свій цьогорічний гастрольний тур всією Україною.

У Хмельницькій філармонії вперше виступатимуть відомі музиканти

-Класична музика не одне століття існує, й пережила багато тривожних та щасливих подій, -розповідає віолончеліст Олександр Пірієв. -На відміну від популярної музики, класика має навіть лікувальні властивості, тому, я дуже сподіваюся, що в сьогоднішній, надзвичайно складний період для держави класична музика допоможе об’єднати нашу слухацьку аудиторію в єдину націю. Маємо надію, що наша творча біографія буде так само зростати з географією України об’єднуючи всі міста гарною музикою.

Як розповіли музиканти концерти завжди проходять в позитивних емоціях, не важливо в якій частині Україні вони виступають. Шанувальники з радістю відвідують такі мистецькі заходи. Окрім великих міст, 23 грудня музиканти вже дали концерт також і у Кам’янці-Подільському.

-Ми дуже раді побувати у такому прекрасному, історичному місті, - розповів музикант Ярослав Мигаль. - Виступати перед заповненою залою дуже приємно. На концерт прийшли люди різного віку, було дуже багато дітей. Повернулися звідти з гарним настроєм та відчуттям задоволення.

Вперше, 24 грудня, у Хмельницькому відомі музиканти виступлять з камерним оркестром обласної філармонії.

-В кожному місті ми граємо з місцевим відомим віолончелістом, - розповідають музиканти. Таким чином, ми демонструємо силу віолончельного мистецтва та знайомимо тих, хто ще не знає, з цікавою музикою та з місцевими талановитими людьми. Учора з нами виступила концертмейстер вашого камерного оркестру, музикант - Олена Приймак. Це було круто. Тепер і у Хмельницьких глядачів є унікальна можливість побачити в концерті одразу гру трьох віолончелістів, що є рідкістю, та великого камерного оркестру. Це виглядає надзвичайно захопливо та естетично. Будемо раді поділитися зі всіма гарним настроєм та частинкою свого тепла, створюючи загадковий передноворічний настрій чарівною музикою.

Довідка:
Мистецький проект «Віолончельна пектораль» став важливим кроком у популяризації класичної музики в області віолончельного мистецтва. Цьогорічний концертний тур містами України має на меті також вшанувати таких видатних українських віолончелістів і педагогів Тищенка Шпіцера. Солістами концертної програми виступатимуть їх учні, відомі українські віолончелісти, лауреати міжнародних конкурсів львів’янин Ярослав Мигаль та киянин Олександр Пірієв.

Ярослав Мигаль є солістом та учасником багатьох ансамблевих формацій; співзасновником ансамблю «Нової музики»; художнім керівником муніципального камерно-симфонічного оркестру «Leopolis», на рахунку якого запис 17 компакт-дисків світової дистрибуції.

Олександр Пірієв – володар ряду високих виконавських відзнак, cтипендіат Фонду імені М. В. Лисенка, Фонду Президента України; засновник та керівник «Music-review Ukraine».
У великому концерті виступатиме камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Художній керівник і головний диригент – Олександр Драган. Диригент програми – Тарас Мартиник.

Всіх шанувальників гарної музики запрошують 24 грудня о 18.30 до обласної філармонії.


Колективи: Камерний оркестр Хмельницької філармонії
Виконавці: Ярослав Мигаль, Олександр Пірієв
Концертна організація: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Хмельницька обласна філармонія



Інші:

Музей Соломії Крушельницької запрошує на презентацію цифрової платформи
У Херсоні відкриють музей, присвячений роботі театру
У Полтаві пройде концерт польської музики
Вечір камерної музики
У Харкові протягом трьох днів для поранених захисників грав молодіжний оркестр
«Київська камерата» і вечір музики Астора П’яццолли
Конкурс на здобуття премії імені Л. М. Ревуцького у 2026 році
83 учасники Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака: реєстрацію завершено!
«Олександр Мурашко. Кольорові модуляції»
Запрошуємо вас на відкриття виставки графічних шедеврів
«Акорди української душі»
Відкриття виставки «Слава Героям! Хмельниччина»
У Кіровоградській обласній філармонії готуються до відкриття нового концертного сезону
Військові на сцені: новий досвід, нові знання, нові виклики
Фестиваль "Bandura Today" відбудеться у Житомирі 22 жовтня
На Рейтарській відкриється нова галерея «без назви»
Національний академічний духовий оркестр України запрошує на СВІТОВУ ПРЕМ’ЄРУ!
Свято польської культури - «Веселка Полісся»
Від ідеї до сцени: у столиці представлять результати Лабораторії мюзиклу
«Акт спостереження»
«Запорожець за Дунаєм» в Одеській опері: новий погляд
«Київські солісти» відмітять ювілей на сцені
Львівська національна опера відзначає 125-річчя Ювілейний рік: історія, мистецтво та сучасні сенси
ХХ Дні польського кіно
Оперна студія НМАУ
Оперний театр Дніпра розширює партнерство із європейськими колегами
Найкращого хориста шукають на Рівненщині: ОДА оголосила конкурс на премію імені Федора Гощука
У житомирському драмтеатрі призначили тимчасового керівника
На Рівненщині відбувся XII етнофестиваль «ЛіраФест-2025»
У Кропивницькому за понад 31,5 мільйона планують відреставрувати музичну школу
І грати, і слухати: побачило світ нове мультимедійне видання фортепіанних творів Миколи Лисенка
«Хочу вірити в дива!»
«Київські солісти» відмічають своє 30-річчя
В Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової урочисто відкрили Міжнародний фестиваль-конференцію «Захід – Схід: культура і мистецтво»
«Біла ворона» повернулася
В Національній опереті України покажуть виставу як сучасну рефлексію на виклики воєнного часу
В Румунії скасували виступ російської співачки Нетребко 
Дивом лишилася жива
Пісня об’єднує покоління: ювілейний концерт хору Григорія Верьовки в Києві
Презентація повної версії рок-опери «Міф про козака Василя Сліпака»: історія, яку ми створили разом
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
2.jpg