9 червня - урочисте закриття XXXІI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «ВІРТУОЗИ» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
9 червня - урочисте закриття XXXІI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «ВІРТУОЗИ»
Ковальова Наталія
Молодіжний симфонічний оркестр
Сивохіп Володимир
9 червня - урочисте закриття XXXІI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «ВІРТУОЗИ»
4 червня 2013, вівторок
Поширити у Facebook

9 червня - урочисте закриття XXXІI Міжнародного фестивалю музичного мистецтва "ВІРТУОЗИ"На XXXІI Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «ВІРТУОЗИ» утворилася своєрідна арка пошанування двох класичних композиторів.

На відкритті фестивалю звучала музика пам’яті італійського композитора Джузеппе Верді, а його закриття вшанує 200-ліття від дня народження німецького композитора Ріхарда Вагнера.

Завершальний концерт фестивалю відбудеться у неділю, 9 червня, о 18. 00.

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-ЛЬВІВ» гратиме під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Сивохіпа.

Арії з опер великого композитора виконає вихованка львівської вокальної школи, примадонна німецької опери на Рейні в Дюссельдорфі, яка з великим успіхом співає головні партії багатьох класичних опер – Наталія Ковальова.

Сьогодні Наталя Ковальова відома і титулована оперна співачка Німеччини. Її чарівне сопрано і акторські здібності полонять вимогливу європейську публіку. Але до такого успіху поза межами батьківщини її привела кропітка щоденна праця і любов до людей, сцени, опери, музики. Спершу було навчання у Львівській музичній школі імені Соломії Крушельницької, потім у Львівській консерваторії, Вроцлавській музичній академії, Дрезденському інституті музики.

А справжнє визнання прийшло до молодої оперної співачки з України у 2004 році, коли отримала приз глядацьких симпатій на одному з найпрестижніших конкурсів молодих оперних виконавців «Опералія» у Лос-Анджелесі, засновником якого є легендарний Пласідо Домінго. Зі світовими тенорами Пласідо Домінго і Хосе Каррерасом талановитій українці пощастило працювати.

Наталія Ковальова спілкується з публікою голосом серця. Вона підкорила світові сцени своїм талантом і зараз працює за шаленим графіком, але не уявляє свого життя без України.

«Щоб мати шанувальників, щоб на твої концерти очікували, потрібно бути відкритою перед глядачами, дивитись їм зі сцени у вічі і говорити: «Я вас люблю, я люблю свою публіку!».


Про співпрацю з Академічним молодіжним симфонічним оркестром «INSO-Львів» Наталія Ковальова говорить: «В оркестрі «INSO-Львів» працюють молоді люди; вони енергійні, охоче займаються музикою. Усі талановиті, з багатьма музикантами я навчалася. Мені подобається працювати разом з талановитими людьми. Мені здається, що талановиті люди відчувають одне одного. Я дуже рада, що цей концерт відбудеться у супроводі ОРКЕСТРУ «INSO».

Нагадаємо, що цей рік ЮНЕСКО проголосило роком Ріхарда Вагнера. У Львові 20 років існує товариство Вагнера, яке пропагує високі ідеали мистецтва.

Невідомо, чи німецький композитор Ріхард Вагнер бував у Львові, радше – ні. Втім його друг, композитор Ференц Ліст, з донькою якого був одружений Вагнер, відвідував Львів і Хмельницький.


Автор: Ольга Максим’як
Колективи: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів"
Виконавці: Наталія Ковальова
Диригенти: Володимир Сивохіп
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль музичного мистецтва "Віртуози"
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

Музей Соломії Крушельницької запрошує на презентацію цифрової платформи
У Херсоні відкриють музей, присвячений роботі театру
У Полтаві пройде концерт польської музики
Вечір камерної музики
У Харкові протягом трьох днів для поранених захисників грав молодіжний оркестр
«Київська камерата» і вечір музики Астора П’яццолли
Конкурс на здобуття премії імені Л. М. Ревуцького у 2026 році
83 учасники Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака: реєстрацію завершено!
«Олександр Мурашко. Кольорові модуляції»
Запрошуємо вас на відкриття виставки графічних шедеврів
«Акорди української душі»
Відкриття виставки «Слава Героям! Хмельниччина»
У Кіровоградській обласній філармонії готуються до відкриття нового концертного сезону
Військові на сцені: новий досвід, нові знання, нові виклики
Фестиваль "Bandura Today" відбудеться у Житомирі 22 жовтня
На Рейтарській відкриється нова галерея «без назви»
Національний академічний духовий оркестр України запрошує на СВІТОВУ ПРЕМ’ЄРУ!
Свято польської культури - «Веселка Полісся»
Від ідеї до сцени: у столиці представлять результати Лабораторії мюзиклу
«Акт спостереження»
«Запорожець за Дунаєм» в Одеській опері: новий погляд
«Київські солісти» відмітять ювілей на сцені
Львівська національна опера відзначає 125-річчя Ювілейний рік: історія, мистецтво та сучасні сенси
ХХ Дні польського кіно
Оперна студія НМАУ
Оперний театр Дніпра розширює партнерство із європейськими колегами
Найкращого хориста шукають на Рівненщині: ОДА оголосила конкурс на премію імені Федора Гощука
У житомирському драмтеатрі призначили тимчасового керівника
На Рівненщині відбувся XII етнофестиваль «ЛіраФест-2025»
У Кропивницькому за понад 31,5 мільйона планують відреставрувати музичну школу
І грати, і слухати: побачило світ нове мультимедійне видання фортепіанних творів Миколи Лисенка
«Хочу вірити в дива!»
«Київські солісти» відмічають своє 30-річчя
В Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової урочисто відкрили Міжнародний фестиваль-конференцію «Захід – Схід: культура і мистецтво»
«Біла ворона» повернулася
В Національній опереті України покажуть виставу як сучасну рефлексію на виклики воєнного часу
В Румунії скасували виступ російської співачки Нетребко 
Дивом лишилася жива
Пісня об’єднує покоління: ювілейний концерт хору Григорія Верьовки в Києві
Презентація повної версії рок-опери «Міф про козака Василя Сліпака»: історія, яку ми створили разом
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110816_4065.jpg