Маестро з Волині нагородили міжнародною відзнакою | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Маестро з Волині нагородили міжнародною відзнакою
Рівець Товій Михайлович
Академічний камерний оркестр
Маестро з Волині нагородили міжнародною відзнакою
7 червня 2018, четвер
Поширити у Facebook
Джерело: Волинські новини

Художньому керівнику камерного оркестру «Кантабіле» Волинської обласної філармонії, народному артисту України Товію Рівцю вручили міжнародну нагороду імені Йоганна Себастьяна Баха.


З цією метою, як повідомляє Волинь, до Луцька завітав всесвітньо відомий скрипаль професор Міхаель Стріхарж з Німеччини, який є президентом однойменного фонду.

Ця організація славна не лише проектами для підтримки музикантів, але й проведенням різноманітних творчих заходів. Саме у рамках Фестивалю Фонду, Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла став місцем, де звучали найкращі зразки класичної музики.

Творчий вечір розпочався із виконання оркестром «Кантабіле» творів Антоніо Вівальді. Після цього прозвучала «Токката і фуга ре мінор» геніального Йоганна Себастьяна Баха. І символічно, що коли стихли оплески, професор Стріхарж відзначаючи музичні таланти Товія Михайловича, нагородив його диригентським жезлом імені великого німецького композитора.

Після урочистої миті слово взяв директор Волинської обласної філармонії Сергій Єфіменко. Він у свою чергу подякував професору Стріхаржу за візит та можливість приймати Фестиваль у Луцьку. А за тим, вручив пану професору диплом почесного президента «Кантабіле».

У костьолі знову зазвучала безсмертна класика. Товій Михайлович впевнено керував виконавцями, спрямовуючи музику у єдине річище. І допомагав йому у цьому подарований жезл.


Колектив: Академічний камерний оркестр "Кантабіле" Волинської обласної філармонії
Виконавець (артист): Товій Рівець
Концертна організація: Волинська обласна філармонія
Джерело: Волинські новини





Інші:

Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
У Києві відкрили виставку про Соломію Крушельницьку з голосом співачки через QR-код
Прем'єра "Фауста" у Львівській опері: легендарна історія в сучасному прочитанні
У Києві покажуть оперні хіти з Дніпра, Одеси та Львова: програма виступів у червні
В Італійському дворику філармонії відбудеться концерт симфонічної музики
Гастролі  «OPERA DNIPRO» у Києві
У Києві започатковують щотижневі концерти карильйонної музики
Хор "Гомін" вирушає у новий всеукраїнський тур
Червень в Львівському Органному: 59 подій для вашого літа
Розпочніть літо з музики, екскурсій та особливих подій у Музеї Соломії Крушельницької
«Катерина» - резонансна опера Олександра Родіна буде показана у Києві
У Києві покажуть концертну версію опери «Матері Херсона» Максима Коломійця на замовлення Метрополітен-опери та Польської національної опери
Червень у Національній опері України
Дайджест подій на червень в Національній філармонії України
150 років, як у Чернівцях розпочалося будівництво музичного палацу: як відзначатимуть
У Львівській філармонії розпочинається 45 міжнародний фестиваль «Віртуози» 2026: минуле, яке має майбутнє
Оголошено лавреатів ХХІ Конкурсу молодих акторів імені Івана Франка
У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
      © 2008-2026 Music-review Ukraine