Станіслав Христенко є єдиним українцем - володарем престижного звання Steinway Artist | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
 Станіслав Христенко є єдиним українцем - володарем престижного звання Steinway Artist
Христенко Станіслав
Академічний камерний оркестр
Станіслав Христенко є єдиним українцем - володарем престижного звання Steinway Artist
2 травня 2019, четвер
Поширити у Facebook
Джерело: Україна молода

Зі США в Луцьк спеціально для проведення концерту 4 травня прилетів піаніст і диригент Станіслав Христенко - уродженець Харкова, який понад десяток років живе у Вашингтоні і концертує по всьому світу.

"Вперше у Луцьку" -сповіщає афіша музичного дійства у Палаці культури міста. Варто додати, що 34-річний Станіслав Христенко в дитинстві трохи жив у Луцьку, де служив батько-військовий.

Лауреат понад 30 міжнародних фортепіанних конкурсів - в Італії, Іспанії, Японії, Південній Кореї, Словаччині, Україні, США - у програмі концерту братиме участь як соліст та диригент. Звучатимуть твори Йоганна Себастьяна Баха, Фридерика Шопена, Ференца Ліста, Сергія Рахманінова, ДжорджаГершвіна, Ігоря Стравінського у виконанні Академічного камерного оркестру "Кантабіле" Волинської обласної філармонії (художній керівник - народний артист України Товій Рівець).

Спеціально для концерту з Києва у Луцьк привезли "короля роялів" - інструмент відомого у світі виробника цього музичного інструмента "Стейнвей". Станіслав Христенко є єдиним українцем - володарем престижного звання Steinway Artist у цьому сегменті.

У Луцьку, де відбувається багато важливих та яскравих подій класичної музики, зокрема фестиваль "Стравінський та Україна", донині, на жаль, немає сучасного висококласного рояля. З ініціативи Волинської філармонії присутнім у Палаці культури міста концертний рояль Steinway& Sons презентує віртуозною грою Станіслав Христенко.

"Роялі Стейнвей накращі зараз у Львівській, Одеській i Чернівецькій філармоніях. Також є у Харкові, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, - констатує Олександр Пірієв, генменеджер агенції UKR Artists, артистом якої останні роки є піаніст і диригент Станіслав Христенко. - У Національній філармонії у Києві, хоч концертних і два - але не оновлювалися вони з 1996-го. А заінтенсивної експлуатації варто це робити кожні 10 років. Така міжнародна практика".

"Король роялів" - один iз найдорожчих інструментів. Середня вартість - 150.000$, тобто близько 5 млн. гривень.



Автор: Валентина САМЧЕНКО
Колектив: Академічний камерний оркестр "Кантабіле" Волинської обласної філармонії
Виконавець (артист): Станіслав Христенко
Концертна організація: UKR Artists, Волинська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал Палацу культури м. Луцька
Джерело: Україна молода



Інші:

У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Атака на Дніпро побила вікна в театрі опери та балету
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Перший в Україні: запорізький диригент став переможцем престижного конкурсу
ІІ Всеукраїнський конкурс камерно-інструментальних ансамблів імені Людмили Євгеніївни Цвірко
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
15.jpg