Перший Музичний Марафон у Ворзелі | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Перший Музичний Марафон у Ворзелі
Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського
Перший Музичний Марафон у Ворзелі
7 жовтня 2018, неділя
Поширити у Facebook

7 жовтня вперше в рамках 29-го КиївМузикФесту-2018 відбудеться музичний марафон у Ворзелі.

Цей проект композитора Євгена Петриченка (2014-го був змушений покинути Донецьк через захоплення міста бойовиками ДНР і оселитися у Ворзелі, з 2015 р. є директором Будинку творчості композиторів «Ворзель») - планується як довготривалий і циклічний. Цього року його тема - «Лятошинський єднає».

На чудовій локації – в Будинку княгині Уварової (чи не найяскравіший зразок дачних поселень початку ХХ ст.) відбудеться справжній PIANO-BATTLES Ростислава Федини & Олександра Козаренка (14:00) та SYMPHONIC PLEIN AIR (16:00) за участю Ансамблю класичної музики ім. Бориса Лятошинського (диригент Ігор Андрієвський).
Таким чином, організатори фесту пішли на невеличкий експеримент, популярний в Європі, але в рамках Київ Музик Фесту він пройде вперше, а саме - фестиваль вийде за межі Києва.

Замість прес-конференції представники ЗМІ запрошуються на зустріч з гостями марафону на спілкування у неофіційній атмосфері за кавою (13:00-13:45). А спілкуватись буде з ким, адже до Ворзеля приїжджають видатні науковці та дослідники національної музичної культури, а саме: Леся Олійник, Мар’яна Копиця, Валентина Кузик, Тамара Невінчана, Галина Степанченко, Ірина Сікорська, Олена Дерев’янченко, Анатолій Калениченко. Окремо слід зазначити спеціальних гостей, на яких чекає марафон – Тетяна Гомон (нащадок родини Лятошинських, зберігач музею Б.Лятошинського), Тарас Ревуцький (правнук Левка Ревуцького), Кирило Новосельський (правнук Рейнгольда Глієра).

Справжня історія становлення національного музичного мистецтва та значення Ворзеля у цьому процесі - з «першоджерел».

Програма:
13:00, кафе «Аура» - кава та спілкування в неофіційній атмосфері

14.00, PIANO-BATTLES: РОСТИСЛАВ ФЕДИНА & ОЛЕКСАНДР КОЗАРЕНКО
Концертна зала ім. Б. Лятошинського Центру Культури «Уваровський дім»
Борис Лятошинський: Соната № 1; Соната-балада № 2; Балада «Відображення»; 10 прелюдій для ф-но

16.00, SYMPHONIC PLEIN AIR, Літня сцена Центру Культури «УВАРОВСЬКИЙ ДІМ»
Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського, диригент Ігор Андрієвський, солістка - Анастасія Колеушко.
Борис Лятошинський. «ГРАЖИНА» Балада для симфонічного оркестру та «Заповіт» на сл. Т. Шевченка для хору та оркестру (1939); Кармелла Цепколенко. Поминальна симфонія; Олександр Козаренко. «Величання Князю Володимиру» для мішаного хору та оркестру (2016); Євген Петриченко. «Антитези» Симфонія № 3 на вірші Ліни Костенко для сопрано, хору та оркестру (друга редакція, 2018).


Колективи: Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний фестиваль "Київ Музик Фест"



Інші:

У Британії вимагають скасувати виступ Анни Нетребко в Королівській опері
Містяни негативно сприйняли ребрендинг Дніпровського академічного театру опери та балету
Снаряд влучив у театр у Херсоні: пошкоджені фасад і вікна
У Рівному триває VIII Міжнародний фестиваль органної музики Musica Viva Organum
Небо Києва захищає оперний співак
“Білий букет”
Рок-опера «Патріот» відкриє 44-й сезон Київської опери
З'явиться двомовне видання лібрето Сергія Жадана "Вишиваний. Король України": кошти від продажу йтимуть на ЗСУ
Музична вистава «Розмова птахів» на Bouquet Kyiv Stage: мистецтво як шлях до миру і перемоги
Національна філармонія відкриває сезон із новим головним диригентом
“Енеїда”: музично-пластична вистава Театру Ветеранів, режисер - Ахтем Сеїтаблаєв
Екскурсія Софійським собором з музичним супроводом
Львівська національна опера розпочинає 126-й театральний сезон
Німецькі благодійники подарували театру опери та балету автобус
Національна опера відкриває 158-й театральний сезон
«Змушує плакати, навіть коли не розумію слів». Нідерландці співають українською, не знаючи її, а весь світ слухає
70 000 гривень для ветеранів: у Львові відбулося благодійне відкриття фестивалю «Дзеркало»
Теодор Кухар очолив Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України, як головний диригент
В Літературному музеї Одеси відбудеться концерт музики юних композиторів
Львівщина стане центром міжнародного піаністичного конкурсу: Україна представить масштабний мистецький проєкт світового рівня
Полтавська філармонія анонсує концерти на підтримку ЗСУ та вечори інструментальної музики
Українська громада вітає рішення національної опери "Естонія" розірвати співпрацю з митцем через зв'язки з росією
НМАУ у списку лідерів
«Bouquet Kyiv Stage-2025»
Львівська черниця стала лауреаткою міжнародного конкурсу композиторів
На зламах часу: Бетховен і Лятошинський
Світло звуку. 4 серпня - закриття фестивалю «Pizzicato e Cantabile»
Конкурс на здобуття премії імені В. С. Косенка у 2025 році
Принцеса Анна зустрілася з оркестром ВМС ЗСУ
Українська музика українського кіно
1 серпня день пам'яті Бориса Гмирі
Одеська опера відкриває новий театральний сезон
Літературний фестиваль «Фронтера» презентує музику, театр і стендап
Масштабна виставка Івана Марчука «Пробудження» відкривається в Києві
Виставка Романа Дуба «Музи»
Хотіли провести у порожній залі. В Італії намагались таємно організувати ще один виступ путініста Гергієва
Серпневі події Музею Соломії Крушельницької у Львові
Серпень у Львівському органному залі: світові премʼєри, гастролі зірок та бестселери
Національна філармонія відкриє свій 162-й концертний сезон
«Музика в старому Львові»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine