Особистість |
|
|
Афіша
Аудіо
Відео
Записи
Контакти
|
Олена Вишневська
м. Одеса
вокал (мецо-сопрано)
Загальні відомості
Творча біографія
Творчий доробок
Репертуар
Публікації
Народилася у Полтаві.
Почала займатися музикою з 6 років у музичній школі по класу фортепіано.
Розпочала займатися вокалом в класі викладача Опенько В.І.
У 1991 році вступила до Одеської державної консерваторії на факультет сольного співу в клас викладача Аліси Варткесовни Джамагорцян.
Будучи студенткою, отримала звання лауреата та першу премію на конкурсі імені А. Дворжака у Карлових Варах, у 1997 році отримала другу премію у Варшаві на конкурсі імені С. Манюшко, звання лауреата та третю премію на конкурсі імені Харікло Дарклеє в Румунії (2004 р.).
З 2001 року Олена Вишневська виконувала сольні партії на сцені Одеського театру опери та балету.
Зз січня 2004 року виступає як солістка Одеської обласної філармонії.
Працювала у творчому тандемі із заслуженою артисткою України, лауреатом міжнародних конкурсів Наталією Ютеш (сопрано).
У травні 2004 року була зроблена прем'єрна програма під назвою «Визнання», до якої увійшли оперні дуети та арії зі світових шедеврів оперного жанру П.І.Чайковського, а також романси російських класиків.
29 січня 2005 відбулася прем'єрна програма під назвою «Чудовий вечір», до якої увійшли арії, романси та дуети західноєвропейських класиків і романтиків.
Брала участь у міжнародних музичних фестивалях: «Золота корона» (м. Одеса 2002 р.), «Дні польської музики» (м. Київ, 1998 р.) та інших.
Виступала в супроводі Національного одеського філармонічного оркестру під керуванням заслуженого артиста України Хобарта Ерла та Камерного оркестру Одеської філармонії під керуванням заслуженого артиста України Ігоря Шаврука, диригента Володимира Дикого.
Виконавську діяльність поєднує з педагогічною. Викладає сольний спів у ОДМА ім. А.В. Нежданової.
У репертуарі співачки оперні партії: партія Ольги з опери «Євгеній Онєгін» і Лаури з опери «Іоланта» П. Чайковського, партія Маддалени з опери Дж. Верді «Ріголетто», партія Аліси з опери Г. Доніцетті «Лючія ді Ламмермур», партія Флори з опери Дж. Верді «Травіата», партія Азучени з опери Верді «Трубадур», партія Азазель з опери В. Волинського «Мойсей», партія третьої дами з опери В.А. Моцарта «Чарівна флейта».
Партії альта: «Реквієм» В.А. Моцарта, ораторія «Глорія» А. Вівальді, кантата І. Стравінського «Весілля», меса сі-мінор і «Страсті за Матфеєм» І.С. Бах, Г. Малер 3-тя симфонія, партія саксофона у «Симфонічних танцях» С. Рахманінова.
Арії та романси зарубіжних і російських композиторів від класичного періоду і до сучасності, українські народні пісні.
[
|