Українська співачка Ольга Безсмертна перемогла у конкурсі «Нові голоси» у Німеччині | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Українська співачка Ольга Безсмертна перемогла у конкурсі «Нові голоси» у Німеччині
Безсмертна Ольга
Українська співачка Ольга Безсмертна перемогла у конкурсі «Нові голоси» у Німеччині
23 жовтня 2011, неділя
Поширити у Facebook
Джерело: Deutsche Welle

Співачка Ольга Безсмертна28–річна українка в суботу увечері 22-го жовтня виборола перемогу у фіналі на сцені німецького Ґютерсло залишивши позаду п'ятьох інших учасників змагання.

Виступ українки був настільки переконливим, що міжнародне журі присудило їй головний приз – 15 тисяч євро, повідомляє прес-служба Фонду Бертельсманна, який є оранізатором конкурсу.

Понад 1400 вокалістів та вокалісток з усього світу подали заявки на участь у конкурсі. За перемогу в фіналі змагалися шість вокалістів – чотири жінки та двоє чоловіків з України, Китаю, Росії, Словаччини, Румунії та Південної Кореї.

Ольга Безсмерна і раніше перемагала у багатьох міжнародних конкурсах, зокрема, і в європейському співочому змаганні «Дебют» 2008-го року.

Друге місце конкурсу "Нові голоси" виборов південнокорейський співак Йонгмін Парк (бас).Третю сходинку посів двадцятирічний тенор Ксіаху Дзіньху з Китаю. Співочим виступам лауретатів акомпонував оркестр філармонії Дуйсбурга.

Голова журі, директор Віденської опери Домінік Меєр, назвав рішення швидким та одностайним. Заступник голови фонду, під патронатом якого відбувався конкурс, Ліз Мон, коментуючи розмаїття учасників, назвала це проявом «глобалізації в її найкращій формі».

Наступного року міжнародний конкурс «Нові голоси» святкуватиме своє 25-річчя. Співоче змагання відбувається раз на два роки. Минулого разу перші три місця посіли троє вокалістів з Південної Кореї.

Довідка:
Ольга Безсмертна народилась в Україні в місті Богуслав .

В 2000 році поступила до Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, на вокальний факультет, в клас професора Євгенії Мирошніченко.

Лауреат ІІ премії Других молодіжних «Дельфійських ігр» країн-учасників СНД (Молдова, Кишинів, 2004), Лауреат І премії ІV Міжнародного конкурсу молодих вокалістів «Алчевський дебют» (Харьків, 2007), Лауреат І премії та призу глядацьких симпатий Міжнародного фестивалю-конкурсу «Три століття класичного романсу» (Росія, Санкт-Петербург, 2008), Лауреат I премії, призу Пуччіні і призу глядацьких симпатій IV Міжнародного конкурсу оперних співаків "Дебют" (Німеччина, 2008 р.). Гастролює у Німеччині, Франції, Росії.



Автор: Наталя Неділько
Виконавець (артист): Ольга Безсмертна
Джерело: Deutsche Welle



Інші:

У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Атака на Дніпро побила вікна в театрі опери та балету
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Перший в Україні: запорізький диригент став переможцем престижного конкурсу
ІІ Всеукраїнський конкурс камерно-інструментальних ансамблів імені Людмили Євгеніївни Цвірко
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110816_055.jpg