| Новина |
|
|
|
|
«Мистецька Фортеця»
Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка
Сьогодні
Поширити у Facebook
23 листопада артисти «Харків Опера» відвідали з концертом бійців 15-ої бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Національної гвардії України «Кара-Даг».
Візит відбувся в межах Всеукраїнського АРТ-ХАБу «Мистецька ФОРТЕЦЯ».
Бійці цієї бригади тримають оборону Харківщини на одному з найгарячіших напрямків - Куп’янському. Саме до них цього дня приїхали артисти з бажанням бодай на короткий час подарувати перепочинок і підняти настрій.
Для військових виступили заслужений артист України Володимир Козлов, лауреатка міжнародного конкурсу Юлія Форсюк, а також Віталій Манченко, Вікторія Марініч і Даніела Лебедєва.
У їхньому виконанні прозвучали композиції, які неможливо слухати без усмішки та внутрішнього підйому: легендарний «New York, New York» Джона Кандера, пісні Шарля Азнавура, Патрісії Каас, а також відомих українських виконавців.
Ведучим концерту був Олексій Дугінов, який допомагав артистам створювати душевну, невимушену атмосферу в залі.
А завершували цю творчу зустріч артисти вже разом із бійцями, коли заспівали «Розпрягайте, хлопці, коні» та невмирущу «Червону руту» Володимира Івасюка.
І саме в такі миті приходить відчуття, що пісня теж здатна бути силою.
У залі панувала тепла, щира атмосфера — військові посміхалися, підспівували, аплодували, а інколи просто слухали, дозволяючи музиці хоч ненадовго забути про тягар щоденної боротьби.
Мистецтво не позбавляє з нас болю й відповідальності, але воно допомагає залишатися людьми. І в цей день артисти «Харків Опера» приїхали саме для цього — підтримати, підбадьорити, подякувати тим, хто виборює нашу свободу.


Концертна організація: Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка
|