Electro-акустика. Фестиваль музики львівських композиторів «Львівські прем'єри» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Electro-акустика. Фестиваль музики львівських композиторів «Львівські прем'єри»
Алмаші Золтан Гаврилович
м. Львів
11 вересня 2016, неділя, 04:00
Electro-акустика. Фестиваль музики львівських композиторів «Львівські прем'єри»
Порохова вежа, вул. Підвальна, 4

Виконавці:
Марія Біль – віолончель
Золтан Алмаші – віолончель
Остап Мануляк – куратор проекту

Програма:
Остап Мануляк
«Метал»
для електроніки

Микола Хшановський
Erat est erit
для віолончелі і електроніки

Любава Сидоренко
«Етюди старого міста»
для віолончелі та плівки

Євген Петров
«Дума»
для плівки

Мануляк/Хшановський/Булка
Електро-акустичний перформанс


Львівська організація Національної спілки композиторів України (ЛОНСКУ) є спадкоємницею Союзу Українських Професійних Музик (СУПроМ), що був створений у Львові зусиллями композиторів Василя Барвінського та Нестора Нижанківського навесні 1934 р.

На сьогоднішній день Спілка у своїх лавах об’єднує більше тридцяти професійних композиторів та музикознавців. Основними напрямками діяльності організації є пропагування українського музичного мистецтва, інтеграція української музичної культури у Європейський мистецький контекст, вивчення та популяризація сучасної музики, як української так і світової, наукові дослідження та публікації відповідних праць.

Силами ЛОНСКУ було організовано та проведено ряд мистецьких акцій, серед яких - музичні Фестивалі «Музика українського зарубіжжя» (1991), «Фестиваль Лисенка у Львові» (1992, 2002), «Діалоги з Ігорем Стравінським» (1993), Фестиваль музики Б. Лятошинського «Відображення» (1995), Мистецький Фестиваль «Тиждень Європи у Львові» (1998). Спілка є співорганізатором та партнером цілого ряду музичних проектів та фестивалів, які проводяться Львівською обласною філармонією («Оксамитна куртина – 2», «Фестиваль давньої музики у Львові», Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE та ін.).

Фестиваль музики львівських композиторів «Львівські прем'єри» представить різножанровий та різностильовий зріз творчості композиторів Львова різних поколінь, творчість яких вже давно відома не тільки в Україні, але і за кордоном.


Виконавці: Золтан Алмаші
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg