Йожеф Ермінь, фортепіано | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Йожеф Ермінь, фортепіано
Ермінь Йожеф
м. Вінниця
7 грудня 2016, середа, 06:30
Концертний зал Вінницької обласної філармонії
Йожеф Ермінь, фортепіано

Сьомого грудня у Вінницькій філармонії гастролюватиме відомий український піаніст, заслужений артист України львів’янин ЙОЖЕФ ЕРМІНЬ.

Він закінчив львівську музичну Академію ім. М. В. Лисенка та аспірантуру Московської консерваторії, доцент Львівської музичної Академії.

Дипломант республіканського конкурсу піаністів ім. М.В. Лисенка.

Нагороджений Державною премією ім. Л. Ревуцького за пропагування української музики (1993) та премією ім. С. Людкевича (2003). Постійний учасник фестивалів «Контрасти» і «Віртуози» у Львові, а також «Київ Мюзик Фест» та «Прем’єри сезону» у Києві, «Варшавська Осінь» у Польщі.

Йожеф Ермінь виступає як соліст та учасник камерних ансамблів в Україні, Росії, Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, США та Канаді.
У своїй виконавській діяльності найбільший акцент робить на авангардній музиці.

Репертуар Йожефа Ерміня охоплює музику від бароко до сучасності. Останнім часом він дедалі більше зосереджується на інтерпретації музики XX століття: на особливу увагу заслуговують, з одного боку, його виконання сучасного піаністичного репертуару, що вимагає високої інтерпретаційної та технічної вправності («Vinght Regards sur l’Enfant Jesus» Олів’є Месіана, цикл «Klavierstucke» Карлгайнца Штокгаузена), з іншого, найсучасніші твори українських композиторів — Валентина Сільвестрова, Євгена Станковича, Юрія Ланюка, Ігоря Щербакова, Олександра Щетиньського.

У Вінниці прозвучать твори Ліста, Шопена, Рахманінова, Шнітке.

Поєднуючи високу технічну майстерність з незвичайною колористичною вразливістю, Йожеф Ермінь поціновується як інтерпретатор віртуозних та мінімалістичних творів


Виконавці: Йожеф Ермінь
Концертні організації: Вінницька обласна філармонія
Джерело: Вінницька обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101212_137.jpg