“Знову весна і знову надії” | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
“Знову весна і знову надії”
Монастирська Людмила
Камерний ансамбль народних інструментів
м. Київ
25 квітня, четвер, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
“Знову весна і знову надії”
Запрошують: сопрано ЛЮДМИЛА МОНАСТИРСЬКА, баритон СЕРГІЙ МАКІЄНКО та музиканти ансамблю «Рідні наспіви»


Нагадаємо, що яскрава біографія ансамблю “Рідні наспіви” почалася ще в роки навчання його учасників у столичній Національній музичній академії на кафедрі народних інструментів. Велика заслуга у формуванні творчого обличчя ансамблю належала викладачеві консерваторії Юрію Юрійовичу Алексику.

Від витоків діяльності ансамблю в самій його назві закладено основне творче кредо: популяризація і поширення насамперед української музики: народної, класичної, сучасної.

25 квітня до музикантів долучаться видатні співаки - Людмила Монастирська, солістка Національної опери України та Сергій Макієнко, соліст Київської опери на Подолі.


В доробку колективу “Рідні наспіви”, за 40 років творчої діяльності, створено сотні концертних програм, понад шість тисяч концертів. І сьогодні ансамбль продовжує розвивати і збагачувати свій неповторний творчий стиль, уважно дослухається до голосу сьогодення, обдаровує слухачів яскравими емоціями, витонченим артистизмом і блискучою виконавською формою.

Географія гастрольної діяльності колективу охоплює багато країн Західної Європи та США. Ансамбль неодноразово представляв українське мистецтво за кордоном у складі офіційних делегацій.


У програмі концерту лунатимуть твори українських та закордонних композиторів,а також українські народні пісні.
Колективи: Камерний ансамбль народних інструментів "Рідні наспіви"
Виконавці: Людмила Монастирська
Концертні організації: Національна філармонія України
Джерело: Національна філармонія України

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
100629_02.jpg