"Серенади на повітрі" у рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Академічний камерний оркестр
Маріупольський муніципальний камерний оркестр 
Крячок Василь
м. Львів
30 серпня 2015, неділя, 08:00
"Серенади на повітрі" у рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом"
Локація – площа Музейна біля Домініканського собору 

Резонансною подією серпня стане Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Другий для львів’ян та ювілейний 40-й фестиваль для Кракова запросить цього року понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.

У місті Лева, місті древніх історичних пам'яток архітектури, де кожна площа, церкви і навіть концертні зали мають свою неповторну історію, особливий настрій Вам подарують музиканти з Києва, Чернівців, Дніпропетровська, Хмельницького, Маріуполя, Львова та Кракова.

Протягом двох тижнів львів'яни та гості міста поринуть в атмосферу свята, що буде сповнене незвичними атракціями із одночасним виконанням високопрофесійної музики. На слухачів очікують мистецькі анімації, проекти «Три Моцарти», «Серенади на повітрі» за участю  маріупольського оркестру «Ренесанс» і оркестру «Віртуозів Львова», що музичним мистецтвом об’єднують Схід і Захід країни.

Цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика при свічках» у вишуканій атмосфері, адже свічка, як символ правди, мудрості і духовності створить єдиний духовний міст між Львовом  і Краковом, які мають спільну історію та культуру. Тож не випадково, що заключний концерт фестивалю 30 серпня пройде на терасі Львівської свічкової мануфактури, що на площі Музейній, 1. 

Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі

Виконавці:
Маріупольський муніципальний камерний оркестр "Ренесанс"
Дириґент – Василь Крячок (Маріуполь)
Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Дириґент – Сергій Бурко (Львів)
Ведуча – музикознавець Софія Іванова

"Серенади на повітрі" у рамках всеукраїнського проекту "Єдина Україна: Схід і Захід разом"Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова", Маріупольський муніципальний камерний оркестр "Ренесанс"
Диригенти: Василь Крячок
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові»
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2023 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
55.jpg