Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні
Баженов Анатолій
Баженова Катерина
Рой Тамара
Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні
5 липня 2023, середа
Поширити у Facebook

У липні Національний будинок музики представить велику програму камерної музики різних країн та епох.

Слухачі матимуть змогу познайомитися з італійським бароко, галантною Європою XVIII століття та французьким модернізмом.

Концерти відбудуться на локаціях Національного заповідника «Софія Київська»: Андріївській церкві та Хлібні.


Галантне XVIII століття
9 липня, 18:00
Андріївська церква




У програмі: Йоганн Крістіан Бах, Йозеф Гайдн, Вольфганг Амадей Моцарт

Напозір невимушена простота, прозорість фактури і наспівні мелодії, що запам’ятовуються одразу – це все ознаки галантного стилю у музиці XVIII століття, яскравим представником якого був Йоганн Крістіан Бах.

Вісімнадцята дитина Йоганна Себастьяна Баха і наймолодший з його одинадцяти синів побудував успішну кар’єру в Англії, за що отримав прізвисько «Лондонський Бах» або просто – Джон Бах.

Він був дуже талановитим і вагомим композитором свого часу. Вважається, що його творчість справила великий вплив на формування стилю Йозефа Гайдна та Вольфганга Амадея Моцарта. У навчанні останнього Йоганн Крістіан взяв безпосередню участь: під час перебування у Лондоні восьмирічний Вольфганг майже пів року студіював композицію у наймолодшого Баха і надалі часто визнавав свій мистецький борг перед Йоганном Крістіаном.

Виконавці: Михайло Білич /скрипка/, Андрій Чоп /альт/, Микола Любенко /віолончель/, Андрій Васін /фортепіано/

Французький шарм
14 липня, 18:00
Хлібня




У програмі: Франсіс Пуленк, Даріус Мійо, Жуль Массне, Клод Дебюссі, Моріс Равель

У вишуканій концертній програмі, присвяченій музиці Франції, камерний ансамбль «Равісан» представить містичний світ Пуленка, сміливі новації Мійо, романтичні міфи Массне та акварельну прозорість творів Дебюссі й Равеля.

Виконавці: Камерний ансамбль «Равісан», Сергій Вакуленко, Максим Сидоренко


Viva Vivaldi!
16 липня, 18:00
Андріївська церква




Спеціально для палких шанувальників творчості Антоніо Вівальді, солісти Національного будинку музики вирішили подарувати ще один концерт його приголомшливої музики!

У центрі програми – величний «Stabat Mater», також слухачі матимуть можливість насолодитися інструментальними концертами та оперними аріями з опер видатного майстра барокової музики.

Виконавці: Ігор Іщак /контратенор/, Олег Дудниченко /скрипка/, Ганна Бубнова /фортепіано/

Вечір у Франції
21 липня, 18:00
Хлібня Національного заповідника «Софія Київська»




У програмі: Жан-Філіпп Рамо, Мішель Блаве, П'єр Дюкло, Клод Бальбатр, Клод Дебюссі, Ежен Дамаре, Габріель Форе

Музика, що перенесе вас у прохолоду паризького надвечір’я. У своїй новій програмі Тамара Рой представить елегантну програму з флейтової музики французьких композиторів різних епох.

Виконавці: Тамара Рой /флейта, флейта-пікколо/, Світлана Іванова (Україна/Норвегія) /флейта-пікколо/, Максим Сидоренко /фортепіано/

Подорож старою Європою
30 липня, 18:00
Андріївська церква




У програмі: Арканджело Кореллі, Йоганн Себастьян Бах, Марен Маре, Генрі Перселл, Крістоф Граупнер, Максим Березовський, Йоганн Кванц

Музична подорож бурхливим і яскравим часом в історії музики. Ви почуєте головні твори найвидатніших італійських, німецьких, французьких, чеських, українських композиторів XVII-XVIII століть.

Виконавці: Тетяна Гавриленко /мецо-сопрано/, Тамара Рой /флейта/, Анатолій Баженов /скрипка/, Катерина Баженова /фортепіано/







Виконавці: Анатолій Баженов, Катерина Баженова, Тамара Рой
Концертна організація: Національний будинок органної та камерної музики України



Інші:

У Черкасах відбувся музичний вечір у літньому дворику
Міжнародний фестиваль «Дзеркало» розкриває програму: яку музику гратимуть цього літа у Львові
Театр Куліша закрив сезон у Херсоні
Липневі концерти у Музичному салоні Національної філармонії
В Полтавській обласній філармонії відбувся концерт класичної музики
У Вінниці відбувся концерт Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського Радіо
"Дударик" заспівав у Ватикані під час ювілейного паломництва УГКЦ
Сумська філармонія завершила потужний 87-й сезон
80 мистецьких шкіл Дніпропетровщини отримали музично-теоретичні книжки
Оперна співачка Мар'яна Мазур здобула перемогу на міжнародному конкурсі в Італії
Що підготувала Національна опера під завісу свого 157-го сезону?
"ДніпроОпера" завершила 51-й театральний сезон
У липні у Львівському органному залі відбудеться понад 50 подій
Азербайджан "банить" російську культуру: скасовано всі заходи
Львівський хор "Гомін": що в репертуарі музикантів, які підкорили користувачів соцмереж піснею "Цей сон"
Людмила Монастирська: «Для мене співати – як дихати»
Метрополітен-опера опублікувала уривок нової постанови про викрадення українських дітей
Липнева програма в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької
У Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького відкрилась виставка народних і традиційних музичних інструментів
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №424/2025
Авторський проєкт Наталії Половинки у музичній виставі об'єднає давні духовні напіви України та шедеври європейської музики
Артисти Полтавської філармонії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України
Авторське право для композиторів: як побудувати цивілізований ринок?
У Житомирській обласній філармонії завершили 87-й концертний сезон
Завершення 51 сезону: В Дніпровському театрі опери та балету відбудеться Гала-концерт
У Харкові покажуть оперу, яка змінила українське мистецтво
У Хмельницькій обласній філармонії проведуть концерт класичної музики
Яскраве подружжя з українським корінням: Олена Зеленська зустрілася з відомими гостями з Нью-Йорку
Благодійний органний концерт до Дня Конституції проведуть у дубенському костелі
У "Схід Опера" готують сучасну інтерпретацію "Енеїди" Лисенка: коли прем'єра
85 років музичної величі: у Тернополі урочисто відзначили ювілей обласної філармонії
Аншлагове завершення сезону хору "Гомін"
Юна харків’янка перемогла на конкурсі піаністів у Франції
«Зерно джазу». Закриття ХХХ сезону «Віртуозів Львова»
У Львівському органному залі відбудеться світова премʼєра Симфонії №2 для солістів, хору, органа та симфонічного оркестру Івана Остаповича!
Маратон пам’яті Василя Сліпака у Львові
Закриття 161-го сезону у Національній філармонії України 
Театр у Польщі змушений "сховати" прапор України через постійні погрози
Українські музиканти закликали заблокувати можливість прослуховування російських пісень на території України
"Ми тримаємо мистецький фронт"
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
290510_012.jpg