У місті Глухові Сумської області пройде фестиваль «Музика без кордонів», присвячений цвітінню льону | Music-Review Ukraine
Головна
Стаття
У місті Глухові Сумської області пройде фестиваль «Музика без кордонів», присвячений цвітінню льону
Суховієнко Дмитро
У місті Глухові Сумської області пройде фестиваль «Музика без кордонів», присвячений цвітінню льону
14 травня 2014, середа
Поширити у Facebook
Джерело: ua.golos.ua

Мішель Терещенко, онук відомого мецената, вже котрий рік проводить у колишньому родовому гнізді родини Терещенків Глухові музичний фестиваль, присвячений цвітінню льону. Не виключенням стане і цей рік.

Усадьба Терещенко. Фото з сайту: http://luckycamper.net

Бізнесмен і письменник Мішель Терещенко орендує 500 гектарів землі, на якій росте льон і 400 гектарів землі, на якій росте конопля в районі Глухова.

«Це поле - те саме поле, на якому працювали мої батьки. У мене є карта 1899 року і сучасна карта. На них видно, що ми працюємо на одному і тому ж полі», - розповідає М. Терещенко.

«Навесні ми отримали дуже хороший урожай, і ми відсвяткуємо цвітіння льону за українськими традиціями. Кожен рік ми їдемо на поле льону та влаштовуємо там музичну зустріч. Цікаво те, що поле знаходиться якраз на кордоні Росії та України», - заявив підприємець.

Цього року на свято приїде піаніст Дмитро Суковенко з Бельгії, етнічний українець. Також у концерті заспівають артисти з київської консерваторії. Більше того, М. Терещенко запропонував російській консерваторії взяти участь у концерті, щоб «разом грати музику на кордоні».

«Але від російської консерваторії ми отримали дуже негативну відповідь. Однак, можливо, що з нами захочуть співпрацювати незалежні музиканти. Це буде фестиваль «Музика без кордонів», або «Дорога через кордон». Українські та французькі музиканти разом гратимуть музику на кордоні. Без будь-яких політичних переговорів - просто для краси», - поділився М. Терещенко.

Він також підкреслив, що був би дуже радий, якби Росія офіційно погодилася брати участь - тоді це було б дійсно міжнародне свято.

Людмила Гарарук, напарниця Мішеля Терещенка з організації свята зазначила, що організатори хочуть привезти власний рояль, «щоб Дмитру Суковенку було на чому грати».

«Більше того, завтра у нас запланована зустріч з Дмитром Яблонським, який дарує Україні 18 фортепіано. Питання тільки в тому, щоб перевезти їх з Москви», - підсумувала Л. Гарарук.

Передбачається, що ввечері гості зможуть відкрити музичний фестиваль концертом у місті Глухові, а вранці прийти на поле, щоб побачити цвітіння льону.


Автор: Олена Куликова
Виконавець (артист): Дмитро Суховієнко
Джерело: ua.golos.ua



Інші:

Корифей української музики
Десять нових симфоній за рік
Герої опери "Запорожець за Дунаєм" — українська відповідь на європейську оперу-буфа
Мирослав Вантух 18 січня святкує день народження
“СЛІДИ”: документальний фільм про боротьбу зі злочинами сексуального насильства російських військових та прагнення до міжнародної справедливості — світова прем’єра на Берлінале.
17 січня виповнилось би 81 рік від дня народження Івана Карабиця
Запорізька обласна філармонія відсвяткувала своє 87-річчя
Музика як терапія: як працює програма музичної реабілітації для військових та ветеранів
Згадуємо легендарного Рейнгольда Глієра
Один із перших дослідників давньоруської музики родом з Чернігівщини
Хоровий спів корисний для здоров’я та відновлення мозку — дослідження
Легенди і нові зірки, гумор та автентика: як в Україні повертаються до новорічних мюзиклів
Згадуємо легендарного Бориса Лятошинського
Чим відзначився 2025 рік у «Схід Опера» ?
Згадаємо «Кобзаря у фраку»
Згадуємо «батька хорової культури»
Пам’ятаємо легендарного тенора Івана Козловського
Хобарт Ерл – ювіляр!
Вічна пам’ять Герою Василю Сліпаку!
Василь Василенко – ювіляр!
Режисер Херсонського театру випустив виставу «Д.І.М.» завдяки гранту Президента
«Реквієм» Моцарта у Соборі св. Юра – 199 років потому
З 2022 року споживання україномовної музики зросло майже вдвічі: дослідження «Музика має силу»
Пам’яті танцюриста Дмитра Пасічника
Викладач музшколи з Луцька на фронті грав на пеньку замість барабана
17 листопада день пам'яті Діани Петриненко
8 листопада 158 років тому почалася офіційна історія Опери у Києві
"Нам потрібні ці діти": учні Харківської музичної школи відвідали музшколу у Черкасах
Далекі союзники: як новозеландський композитор Росс Харріс створив оперу для України
6 листопада день пам'яті Миколи Лисенка
4 листопада 115 років тому народився Семен Семенович Ластович – Чулівський (1910-1987)
Музика зменшує біль у спині: вчені довели, що прослуховування улюблених пісень допомагає розслабити м’язи
"Найповніше видання": Лисенко та Соболева про двотомний збірник фортепіанних творів композитора Миколи Лисенка
«Ікар з берегів Борисфена»
Впливають рухи пальців
Мрії, сни і блаженні миті народження мелодії
7 проблем, у вирішенні яких допоможе музика
"Наші музи стоять разом із харківськими гарматами". Історії музикантів університету мистецтв, які повернулися до Харкова
Повернути з імперського небуття автора першої української симфонії. Святкуємо 280 років композитору Максиму Березовському
"Емоції друзів". У Херсоні презентували виставковий проєкт про міста України
      © 2008-2026 Music-review Ukraine






File Attachment Icon
112.jpg