I, CULTURE Orchestra, диригент Кирил Карабиць | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
 I, CULTURE Orchestra, диригент Кирил Карабиць
Карабиць Кирило
м. Київ
4 вересня 2013, середа, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
I, CULTURE Orchestra, диригент Кирил Карабиць

4 вересня о 19.00 у Національній філармонії України виступить міжнародний оркестр молодих обдарованих виконавців I, CULTURE Orchestra із фінальним концертом в рамках європейського гастрольного турне під почесним патронатом Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського.
 I, CULTURE Orchestra
I, CULTURE Orchestra – унікальний проект Інституту Адама Міцкевича, покликаний об’єднати талановиту молодь з Польщі та країн Східного партнерства. В оркестрі візьмуть участь 99 музикантів, віком від 18 до 28 років, що пройшли ретельний відбір під час двох етапів прослуховувань, серед яких і 19 українських талантів.

Цього року новий склад I, CULTURE Orchestra виступатиме під управлінням українського диригента Кирила Карабиця,«Диригента року» за версією британського Королівського філармонічного товариства.

«Для оркестру молодих музикантів потрібен зовсім інший тип диригування. Це зовсім інший досвід. Молоді артисти з величезним ентузіазмом налаштовані на творення музики і до життя загалом, тож вони повинні лише навчитися використовувати свою енергію. Молодим музикантам можна допомогти швидко досягнути високого рівня, а це дуже цікаво для диригента»,- ділиться враженнями Кирило Карабиць.

I, CULTURE Orchestra виступить під управлінням відомого українського диригента Кирила Карабиця

Нову програму оркестру, окрім Києва, буде представлено у Гданську, Рейк’явіку, Ґетеборзі, Копенгагені і Таллінні. Під час концертів, що триватимуть з 26 серпня до початку вересня, оркестр виконає твори Бориса Лятошинського, Сергія Прокоф’єва, Бели Барток та Вітольда Лютославського.

Концертна програма у Києві:
Борис Лятошинський - Симфонічна балада “Гражина”, тв. 58
Сергій Прокоф’єв - Концерт для фортепіано з оркестром №1, тв.10
Бела Барток - Концерт для оркестру

Солістка: Хатія Буніатішвілі (фортепіано)

Для глядачів:
Вхід за безкоштовними запрошеннями, які можна замовити з 21 серпня (у робочі дні, з 10.00 до 18.00), звернувшись за тел. (044) 201 64 94, 599 01 95;
Отримання запрошень за адресою: вул. Саксаганського 28, оф. 20.

Кількість місць обмежена!

***

I, CULTURE Orchestra - унікальний проект, який було започатковано Інститутом Адама Міцкевича (м. Варшава, Польща) у 2011 з нагоди Головування Польщі в Раді ЄС. Цьогорічний склад вже традиційно зібрав молодих музикантів з Польщі та країн Східного партнерства: України, Білорусі, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Грузії. Міжнародний досвід свідчить про те, що подібні проекти відкривають нові можливості для професійного розвитку музикантів та сприяють налагодженню нових контактів.

I, CULTURE Orchestra є втіленням ідеї міжнародної співпраці та міжкультурного діалогу. Проект сприяє творчому розвитку, навчає відкритості та толерантності. Проте найголовнішим є те, що натхненна співтворчість музикантів різних країн переконливо демонструє, що культура є консолідаційним інструментом єднання людей та подолання географічних і політичних кордонів.

Інститут Адама Міцкевича - державна інституція, створена з метою покращення культурного співробітництва Польщі з іншими країнами та популяризації польської культури у світі. Команда експертів Інституту ініціює та координує культурні проекти. Інститут має досвід організації великих культурних заходів у 28 країнах світу, серед яких: Великобританія, Росія, Ізраїль, країни Бенілюксу, Іспанія, Австрія, Швеція, Франція, Німеччина, Україна, Литва, Алжир, Марокко, Індія та Китай. Загалом, Інститут організував понад 4000 культурних заходів, які залучили 40-мільйонну аудиторію на трьох континентах.


Диригенти: Кирило Карабиць
Концертні організації: Національна філармонія України
Джерело: Національна філармонія України

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
111.jpg