"Віолончельна пектораль" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Пірієв Олександр Валерійович
Мигаль Ярослав
Камерний оркестр Черкаської обласної філармонії
Дяченко Олександр
м. Черкаси
10 квітня 2013, середа, 06:00
Концертний зал Черкаської обласної філармонії
"Віолончельна пектораль"
Ярослав Мигаль (віолончель), Олександр Пірієв (віолончель), камерний оркестр Черкаської обласної філармонії

У цьому році світова музична спільнота відзначатиме ювілей славетних італійських і французьких композиторів ХXVIII ст.: одному з фундаторів жанру класичного Концерту італійцю Луїджі Боккеріні виповнюється 270 років з дня народження, французькому "Королю клавесину" Франсуа Куперену ­ 345 років з дня народження, а авторуславнозвісного Циклу "Пори Року"композитору Антоніо Вівальді ­ 335 років з дня народження

З цієї нагоди Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine», маючи відповідний досвід в організацій значних музичних подій в Україні, ініціював проведення протягом березня-травня 2013 року в містах України (Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Черкаси, Чернівці, Житомир, Київ) ювілейного концертного туру для вшанування видатних митців епохи Бароко і Класицизму.

Серед розмаїття творчості Л. Боккеріні Ф. Куперена і А. Вівальді особливе місце посідають твори для віолончелі. Саме тому в основі програми мистецького проекту, що має назву "Віолончельна пектораль" прозвучать знакові твори ­ концерти для віолончелі з оркестром Л. Боккеріні і Ф. Куперена. А справжнім одкровенням цих концертів стане виконання Концерту для двох віолончелей з оркестром А. Вівальді.

"Віолончельна пектораль"

До мистецького проекту запрошено відомих українських віолончелістів ­львів'янина Ярослава Мигаля і киянина Олександра Пірієва. Цікаво, що ці солісти являють собою не тільки різні виконавські віолончельні школи, а й два покоління які об'єдналися у колі проекту Віолончельна пектораль". Також ці музиканти відомі як засновники знакових музичних організацій в Україні: Ярослав Мигаль засновник славнозвісного оркестру "Леополіс", а Олександр Пірієв керівник «Music-review Ukraine» - єдиного в Україні інформаційного ресурсу який опікується підтримкою класичної музики, і крім інформаційної діяльності проводить в Україні низку ключових музичних подій.

Мистецький проект "Віолончельна пектораль" без сумніву стане яскравою демонстрацією багатства багатовікової музичної культури Світу, і надасть нового етапу в розвитку справжнього мистецького діалогу між Виконавцем і Слухачем!

Виконавці:
Лауреати міжнародних конкусів Ярослав Мигаль (віолончель), Олександр Пірієв (віолончель)
Камерний оркестр Черкаської обласної філармонії  (художній керівник та диригент заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко)
 
У програмі твори:
Ф. Куперена, Л. Боккеріні, А. ВівальдіЗа підтримки  Італійського інституту культури в Україні
Офіційний спонсор концертного туру: Торгова марка "IN BLU"

Фото: Сергій Пірієв

"Віолончельна пектораль". Черкаська обласна філармонія. Афіша


Автори: Редакція
Колективи: Камерний оркестр Черкаської обласної філармонії
Виконавці: Олександр Пірієв, Ярослав Мигаль
Диригенти: Олександр Дяченко
Концертні організації: Черкаська обласна філармонія, Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
121216_137.jpg