Київський квартет саксофонистів | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Київський квартет саксофонистів
Мороз Олег
Таран Віолетта
Василевич Юрій
Мимрик Михайло
Заремський Олег
Гданський Сергій
Київський квартет саксофоністів
Станкович Євген Федорович
м. Київ
15 жовтня 2011, субота, 06:00
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв
Київський квартет саксофонистів
Відкриття третього концертного сезону

Київський квартет саксофоністів 15 жовтня один з найвідоміших колективів України виступить у Києві з єдиним камерним концертом в рамках циклу Music-review WEEKEND.

Визнаний кращим колективом на Міжнародному конкурсі у м.Росток (Німеччина) і Міжнародному фестивалі слов'янської музики у Парижі Київський квартет саксофоністів виконає в рамках циклу Music-review WEEKEND твори В.А.Моцарта, Дж.Россіні, К.Дебюссі, Є Станковича, а також джазові стандарти, що стали візитною карткою колективу.

Сьогодні музиканти квартету саксофоністів у складі: Юрій Василевич -сопрано, Михайло Мимрик-альт, Олег Заремський -тенор, Сергій Гданський -баритон грають на інструментах фірми СЕЛЬМЕР-ПАРИЖ – одного з провідних виробників музичних інструментів у світі, який є офіційним партнером українського колективу.

Також, у мистецькому заході братиме участь яскравий представник музичної молоді України лауреат численних міжнародних конкурсів кларнетист Олег Мороз (партія фортепіано Віолєтта Таран).

ПОЧАТОК КОНЦЕРТУ О 18-00
УЧНЯМ І СТУДЕНТАМ ВХІД ВІЛЬНИЙ
(за наявності вільних місць)

Довідка:
Цикл концертів камерної музики, який традиційно відбувається у Фонді сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська 1/6) збирає кращих українських музикантів. Яскраві взірці класичної музики на протязі минулого 2-го сезону грали піаністи Євген Ржанов, Юрій Кот, Олег Полянський, скрипалі Богдана Півненко, Кирило Шарапов, віолончелісти Іван Кучер, Олександр Пірієв, Квартет ім. М. Лисенка та ін. В рамках циклу відбулися авторські концерти знаних композиторів України: Валентина Сільвестрова, Мирослава Скорика, Євгена Станковича і Ганни Гаврилець за участю авторів


Автори: Редакція
Колективи: Київський квартет саксофоністів
Виконавці: Олег Мороз, Віолетта Таран, Юрій Василевич, Михайло Мимрик, Олег Заремський, Сергій Гданський
Композитори:Євген Станкович
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
080910_007.jpg