Світова прем‘єра балету «На берегах Дніпра». Диригент Кирило Карабиць | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Світова прем‘єра балету «На берегах Дніпра». Диригент Кирило Карабиць
Національний камерний ансамбль
Національний президентський оркестр
Карабиць Кирило
м. Київ
15 травня 2021, субота, 08:00
Світова прем‘єра балету «На берегах Дніпра». Диригент Кирило Карабиць

Геніальний композитор, народжений в Україні, Федір Якименко. Завдяки титанічні роботі всесвітньо відомого музиканта- Кирила Карабиця- головного диригент Борнмутського симфонічного оркестру (Велика Британія), який у свій вільний час вивчав Паризький муніципальний архів, ми маємо унікальну нагоду послухати вже цими вихідними на Михайлівській площі Києва балет, який до цього ніколи не звучав зі сцени! Цей твір має назву «На берегах Дніпра».

І саме на наших дніпровських схилах відбудеться світова прем’єра цього твору!Фестивальний оркестр у складі «Київські солістів», який виступав в таких майданчиках , як Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, “Flagey” у Бельгіії, Радіо Культурхауз і концертному залі замку Ліхтенштейн у Відні, «Еспланаді» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо» (Японія).

За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури у світі ансамбль «Київські Солісти» має відзнаку МЗС України «Посол української культури», а також Національний президентський оркестр України (художній керівник-головний диригент Народний артист України Анатолій Молотай).


Колективи: Національний камерний ансамбль "Київські солісти", Національний президентський оркестр
Диригенти: Кирило Карабиць
Концертні організації: UKR Artists

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
40.jpg