«Музика великого міста – НЬЮ-ЙОРК» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«Музика великого міста – НЬЮ-ЙОРК»
Квиток
Національний камерний ансамбль
Пірієв Олександр Валерійович
м. Київ
11 грудня 2023, понеділок, 07:00
Концертний зал Будинку архітектора
«Музика великого міста – НЬЮ-ЙОРК»
концерт циклу концертної агенції «UKR Artists»

Магічний світ Нью-Йорку…

Неначе зоряна карта міста, світяться вечірні вогні Мангеттену.

У кожної авеню – своя неймовірна історія з величною Таймс-сквер, грандіозним Емпайр-Стейт-Білдінг та неймовірним Центральним парком, де в оазі зелені шукають відпочинок  від бетонних джунглів. Нью-Йорк — місто, де гамір стає мелодією, відчуття романтики витає в повітрі і всюди відчувається ритм великого, як життя, танцю.

Незмінним учасником циклу концертів є прославлений камерний оркестр “Київські Солісти”, заснований легендарним скрипалем Богодаром Которовичем. 

Вже понад 20 років колектив тримає статус одного з кращих оркестрів нашої країни, якому аплодують у Італії, Швейцарії, Норвегії, Німеччині, Японії, Естонії, Польщі, Австрії, Франції!

Цього вечора ви відчуєте енергію і шарм музичних шедеврів найвідоміших творців мелодій, які поєднанні з Америкою. Це Джордж Гершвін, Леонард Бернстайн, Семюел Барбер, Аарон Копленд, Річард Роджерс та багато інших. А ще – багато музичних історій!

Концертна зала незмінна – затишний Будинок архітектора у самому серці столиці України. Подія відбудеться в рамках концертного сезону Маріупольської камерної філармонії, як через війну отримала притулок в столиці України.

Проведіть разом з нами чарівний вечір, наповнений вишуканою американською класичною музикою. Запрошуйте своїх близьких та рідних, поділіться цими враженням із тими, кого любите.

Артистичний директор циклу «Музика великого міста» – Олександр Пірієв


Е-Квиток


Колективи: Національний камерний ансамбль "Київські солісти"
Діячі мистецтв: Олександр Пірієв
Концертні організації: UKR Artists, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
080910_300.jpg