Гаддіель Домброунер диригуватиме оркестром INSO-Львів | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Гаддіель Домброунер диригуватиме оркестром INSO-Львів
Лопатинський Роман
Молодіжний симфонічний оркестр
м. Львів
16 грудня 2023, субота, 06:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської філармонії
Гаддіель Домброунер диригуватиме оркестром INSO-Львів
16 грудня у Львівській філармонії відбудеться концерт “Єдність”

На сцені Львівської національної філармонії у виконанні симфонічного оркестру INSO-Lviv будуть звучати шедеври європейської музики XIX століття.

Симфонічні полотна Бетховена, Брамса та Дворжака –  це класика, що не потребує представлення. Твори, які ви почуєте на концерті, просякнуті неабияким драматизмом та героїкою, що сьогодні так співзвучні українцям в часі визвольної боротьби.

Приготуйтеся до екстраординарного прочитання класичного репертуару, адже цього вечора за диригентським пультом опиниться особливий музикант. Гаддіель ДОМБРОУНЕР – талановитий ізраїльський диригент нової генерації, який підкорює публіку своєю майстерністю та чуттєвістю. Кожен його виступ – це чіткість, музична зрілість та максимальне розкриття композиторського задуму. Лауреат численних міжнародних конкурсів, він співпрацював з оркестрами й оперними театрами в Ізраїлі, Україні, Китаї, Німеччині, Греції, Італії, Данії, Болгарії та інших країнах. І в той час, поки Гаддіель постійно вдосконалює свої вміння та гастролює світом, музичні критики пророкують йому зіркову карʼєру.

Манстро зазначив: “Я почуваюся надзвичайно щасливим, що нарешті можу приїхати до Львова та диригувати оркестром INSO після того, як ми мали зустрітися вперше в березні 2020 року, але ковід змінив наші плани. Зараз, навіть попри жахливу війну, яка вразила всю Україну, і зараз, коли моя країна також переживає таку ж ситуацію, що вдасться поділитися єдиною річчю, яка може всіх нас об’єднати – музикою. І якими б не були останні події – не потонемо в смутку. Наша програма святкова та радісна!”.

Символічно, що з львівським оркестром та знаним у світі українським піаністом Романом Лопатинським виступить диригент з Ізраїлю – країни, яка зараз так само як і Україна, крізь роки незалежності вкотре виборює своє право на існування. Поділяючи цінності демократії та гуманізму ми присвячуємо цей концерт захисникам обох країн, що стоять на сторожі правди та справедливості. Єднаймося заради миру й вільного щасливого майбутнього, бо там де єдність – там і перемога.

ВИКОНАВЦІ:

Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv Львівської національної філармонії
Роман Лопатинський, фортепіано
Гаддіель Домброунер, диригент (Ізраїль)

 •  
  ПРОГРАМА:

 • Людвіг ван Бетховен. Увертюра “Егмонт”, тв. 84
  Йоганнес Брамс. Концерт для фортепіано з оркестром №2 сі-бемоль мажор, тв. 83
  Антонін Дворжак. Симфонія №7 ре мажор, тв. 70


  Колективи: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів"
  Виконавці: Роман Лопатинський
  Концертні організації: Львівська національна філармонія
  Джерело: Львівська національна філармонія

 •       © 2008-2024 Music-review Ukraine
  File Attachment Icon
  110816_110.jpg