Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя
Квиток
Пірієв Олександр Валерійович
Мигаль Ярослав
Камерний оркестр Одеської обласної філармонії
Шаврук Ігор
м. Одеса
10 грудня 2014, середа, 07:00
Великий концертний зал Одеської обласної філармонії
Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя
Концертний тур на вшанування видатних українських віолончелістів і педагогів Олександра Тищенка та Євгена Шпіцера

 Олександр Тищенко


Весною 2013 року Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine», маючи відповідний досвід в організації значних музичних подій в Україні, ініціював проведення протягом березня-травня 2013 року в різних містах України концертного туру для вшанування видатних митців епохи бароко і класицизму - композиторів ювілярів Луїджі Боккеріні, Франсуа Куперена та Антоніо Вівальді.

"Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя"

Мистецький проект «Віолончельна пектораль», без сумніву, став яскравою демонстрацією багатства багатовікової музичної культури світу, важливим кроком у популяризації класичної музики в обличчі віолончельного мистецтва і продемонстрував якісно новий етап розвитку концертної діяльності в Україні.

Цьогорічний концертий тур який став культурно-просвітницьким проектом та отримав назву «Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя» має на меті вшанування видатних українських віолончелістів і педагогів О. Д. Тищенка і Є. Е. Шпіцера, виховаці яких гідно демонструють високий рівень української віолончельної школи як в Україні, так і за її межами.

До мистецького проекту запрошено відомих українських віолончелістів: львів'янина Ярослава Мигаля і киянина Олександра Пірієва. Ці солісти представляють виконавські віолончельні школи О. Д. Тищенка і Є. Е. Шпіцера, та являть собою два покоління які об'єдналися у колі проекту «Віолончельна пектораль».

Особливістю цьогорічного гастрольного туру стане залучення до концертів знаних вітчизняних віолончелістів, а також молодих талантів – українських віолончелістів, вихованців спеціальзованих музичних навчальних закладів українських міст, у яких заплановані концерти проекту. Це наочно підтвердить не тільки можливості реалізації професії музиканта у сучасному концертному житті, а й гідно продемонструє високий і конкуретно спроможний рівень української віолончельної школи як в Україні, так і за її межами.

У програмі концертих виступів будуть виконуватися твори видатних композиторів світу, цьогорічних ювілярів К. Ф. Е. Баха, Ю. Кленгеля, а також Й. К. Баха, Д. Поппера.

Цей проект покликаний популяризувати класичну музику в різних куточках України, залучаючи до своїх лав молодих талантів та представників інших виконавських шкіл України. І обіцяє стати гідним продовженням першого мистецького проекту «Віолончельна пектораль».

Виконують:
Олександр Пірієв – віолончель
Ярослав Мигаль – віолончель
Камерний оркестр Одеської обласної філармонії
Ігор Шаврук – диригент

Програма:
Йоганн Крістіан Бах. Концерт до мінор для віолончелі з оркестром (обробка Г. Казадезюса)
Карл Філіпп Емануель Бах. Концерт ля мінор для віолончелі з оркестром
Юліус Кленгель. Концерт мі мінор для 2-х віолончелей з оркестром
Давід Поппер. Реквієм oр. 66 для 3-х віолончелей з оркестром

Віолончельна пектораль. Пам’яті ВчителяЕ-Квиток


Колективи: Камерний оркестр Одеської обласної філармонії
Виконавці: Олександр Пірієв, Ярослав Мигаль
Диригенти: Ігор Шаврук
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Одеська обласна філармонія
Джерело: Одеська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
290510_016.jpg