Знову у філармонії «Музика Голівуду» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Знову у філармонії «Музика Голівуду»
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Хоровець Сергій
м. Львів
30 січня 2016, субота, 07:30
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Знову у філармонії «Музика Голівуду»

Виконавці:
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Cергій Хоровець – диригент

Програма:
Музика до кінофільмів: «Зоряні війни», «Фантом», «Місія неможлива», «Титанік», «Список Шиндлера», «Танго Роксани», «Пірати карибського моря», «Гладіатор»


Львівська обласна філармонія готує для львів’ян і гостей міста особливу програму, яка гарантує незабутні враження – адже в залі філармонії у живому виконанні Академічного симфонічного оркестру під диригуванням Сергія Хоровця звучатиме музика із легендарних голлівудських кінострічок – від «Титаніка» й «Піратів Карибського моря» до «Гладіатора» і «Місії нездійсненної», і це далеко невичерпний перелік. Музичні враження доповнять безпосередньо кадри з фільмів, проектовані на великий екран під час концерту.Запрошуємо всіх шанувальників якісної кіномузики на вечір «Музика Голівуду» у Львівську філармонію.

Довідка про найвідоміші голівудські саундтреки:

Саундтрек до пригодницького фільму «Пірати Карибського моря» передає гостроту сюжету, хвилювання і емоції героїв, створює атмосферу пригод і авантюризму. Саундтрек до «Піратів Карибського моря 1» написав Клаус Бадельт. Музику для наступних фільмів квадрології про «Піратів Карибського моря» написав композитор Ганс Зіммер. Його музика викликає у слухачів великий ентузіазм і допомагає ставитись до такої продукції з великою повагою. «Пірати Карибського моря: Скриня мерця» – володар премії Греммі (2007).

Музику до американського пригодницького бойовика «Мі́сія нездійсне́нна», який був знятий режисером Браяном Де Пальмою, написав американський музикант і композитор Денні Ельфман та один із найпопулярніших музичних продюсерів кінофільмів Голлівуду Алан Ентоні Сільвестрі.

Саундтрек до фільму «Титанік», написаний Джеймсом Горнером, потрапив до ряду найбільш продаваних у світі альбомів, розійшовшись тиражем у понад 30 млн копій. Заголовна пісня фільму My Heart Will Go On у виконанні Селін Діон стала однією із найпопулярніших за всю історію музики, здобула численні нагороди і принесла світову славу Селін.


Колективи: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Диригенти: Сергій Хоровець
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія


Медіа:


      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg