Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз»
Квиток
Василевич Юрій
Гданський Сергій
Мимрик Михайло
Москаленко Олександр
Київський квартет саксофоністів
м. Житомир
21 вересня 2019, субота, 06:30
Концертний зал Житомирської обласної філармонії
Концерт київського квартету саксофоністів «Від Баха до Бітлз»

Учасники Київського квартету саксофоністів дуже люблять експериментувати і дивувати музичних гурманів незвичайним трактуванням відомих класичних і джазових шедеврів. І на цей раз програма концерту, як завжди, нестандартна і вражаюча. Вона подарує слухачам справжнє естетичне задоволення від відмінно соковитого звучання саксофона під час виконання творів відомих композиторів: Баха, Моцарта, Чайковського, П’яццоли, Коріа… .Також у програмі вечора прозвучить і музика легендарної «ліверпульської четвірки» — групи « Бітлз ». А ще, разом з Київським квартетом саксофоністів, приїде унікальний гість з Польщі – саксофоніст Рішард Золодзієвський.

Програма: твори Й.С. Баха, В.-А. Моцарта, П. І. Чайковського, А. П’яццоли, Ч. Коріа, групи «The Beatles».


Учасники:
Київський квартет саксофоністів Юрій Василевич (сопрано) Михайло Мимрик (альт) Олександр Москаленко (тенор) Сергій Гданський (баритон) 

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський (саксофон, Польща)
Партнер: Національна концертна агенція UKR Artists Київський квартет саксофоністів Національної філармонії України створено в 1985 році солістом оркестру Національної опери України Юрієм  Василевичем..Колектив виступав у багатьох містах України, а також у різних країнах світу: в Польщі , Франції Бельгії, Греції Італії Німеччині США та Канаді.


Квартет отримав: першу премію на Всеукраїнському конкурсі камерних ансамблів у Києві (1987), першу премію та приз «Кришталевий Лев» на Міжнародному джазовому конкурсі у Львові (1989), першу премію на Міжнародному конкурсі духових оркестрів та камерних ансамблів у м. Рівному (1996).Визнаний кращим колективом на Міжнародному «Музик-фесті» (1993), на Міжнародному конкурсі у м. Росток (Німеччина, 1997), а також на Міжнародному фестивалі слов’янської музики в Парижі (1998).

Брав участь у Всесвітньому конгресі саксофоністів, присвяченому 150-річчю створення саксофона, в м. Анже (Франція, 1990), 10-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Пезаро (Італія, 1992), Європейському конгресі кларнетистів та саксофоністів, м. Будапешт (Угорщина, 1996), в 11-му Всесвітньому конгресі саксофоністів, м. Монреаль (Канада, 2000).

Спеціальний гість — Рішард Золодзієвський, відомий польський саксофоніст, професор Вроцлавської музичної академії ім. Кароля Ліпінського.

Е-Квиток


Колективи: Київський квартет саксофоністів
Виконавці: Юрій Василевич, Сергій Гданський, Михайло Мимрик, Олександр Москаленко
Концертні організації: Житомирська обласна філармонія, UKR Artists
Джерело: Житомирська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_049.jpg