БАХ/ 24 ПРЕЛЮДІЇ ТА ФУГИ | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
БАХ/ 24 ПРЕЛЮДІЇ ТА ФУГИ
Онищенко Дмитро
м. Львів
2 листопада 2018, п'ятниця, 09:00
Концертний зал Львівського будинку органної і камерної музики
БАХ/ 24 ПРЕЛЮДІЇ ТА ФУГИ
Серія концертів «Master Piano»

Дмитро Онищенко народився у Львові, закінчив Спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької, навчався у музичній академії ім. М. Лисенка. Потім було навчання у Москві, Манчестері, Ганновері.
Лауреат понад 10-ти престижних міжнародних конкурсів. Серед них знаменитий конкурс імені П. Чайковського в Москві, конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця та конкурсі ім. М. Лисенка в Києві, міжнародні конкурси піаністів в Австралії, Нідерландах, Португалії, Японії.

У 2001 році отримав в Україні титул “Людина року”. Піаніст відвідав з концертами пів земної кулі, але з радістю повертається у Львів. “Є місця, де на тебе чекають, – каже Дмитро Онищенко. – Моя матір живе у Львові. Для мене концерт тут – це як можливість приїхати, сказати рідним та близьким мовою звуків про те, що сталося в житті, про свої емоції та переживання”.

Другого листопада Дмитро Онищенко гратиме у Львівському органному залі Перший том циклу “Добре темперований клавір” Йоганна Себастьяна Баха. 48 прелюдій та фуг Бах написав для інструментів з новою на той час системою налаштування, яка дозволяла звучати однаково добре й мелодійно творам в усіх тональностях. Цей труд мав величезний вплив на музикантів та композиторів усіх часів та країн. “Музична Біблія” – говорив про нього Амадей Моцарт. “Хліб насущний” – зауважував Роберт Шуман. Жоден композитор, окрім Баха, не зміг створити такі живі та яскраві твори в формі фуги. Перший том легендарного циклу почуємо вже на початку листопада від Дмитра Онищенка. Не пропустіть!Дмитро Онищенко – фортепіано

Програма:
Й.С. Бах – Перший том циклу “Добре темперований клавір”


Виконавці: Дмитро Онищенко
Концертні організації: UKR Artists, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Львівський будинок органної і камерної музики

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_017.jpg