Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт
Квиток
Квартет народних інструментів
Пірієв Олександр Валерійович
м. Київ
7 лютого 2020, п'ятниця, 07:00
Концертний зал Будинку актора
Квартет «Лабіринт»: феєрверк-концерт

За 10 років існування молоді віртуози вибороли численні нагороди на міжнародних конкурсах, стали постійними учасниками фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном.

Мета музикантів Квартету «Лабіринт» – пропагувати у своїй творчості велику природну силу народних інструментів, виходячи за межі їх традиційного сприйняття. А також повернути слухача до автентичного фольклорного сприйняття Буття, яке здатне вирвати людську душу з темряви та непорозумінь. Дати можливість думати, мріяти, насолоджуватись, викликаючи бажання жити та творити.

До свого концерту в Київському будинку актора колектив підготував спеціальну святкову програму з яскравими та всесвітньо відомими музичними творами від класики епохи Бароко до джазу та кіношедеврів усіх часів.

Квартет «Лабіринт» належить до тих колективів, який своєю присутністю з першої ноти створює неповторну й осяйну теплом атмосферу в залі. Саме тому молоді музиканти так подобаються публіці, яка не обмежується віком чи мовою. І в численних концертах публіка одразу стає їхнім постійним прихильником, неодноразово повертаючись до прослуховування Квартету «Лабіринт» вже у мережі Інтернет, які обчислюються десятками та навіть сотнями тисяч переглядів!


Виконаці:
Євгеній Грибан (баян)
Євгеній Діденко (домра)
Андрій Кузь (домра)
Сергій Нефедов (балалайка-контрабас)Квартет народних інструментів "Лабіринт"Е-Квиток


Колективи: Квартет народних інструментів "Лабіринт"
Музикознавці: Олександр Пірієв
Концертні організації: UKR Artists
Джерело: ukrartists


Медіа:


      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_208.jpg