Імпровізація від Вадима Неселовського | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Імпровізація від Вадима Неселовського
Квиток
Молодіжний симфонічний оркестр
Хоровець Сергій
м. Львів
22 серпня 2015, субота, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Імпровізація від Вадима Неселовського
Фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest»

Вадим Неселовський - українець за походженням, якого називають "справжнім генієм імпровізації", "Шопен за джазовим роялем", сьогодні викладає у престижній Berklee College of Music, пише музику для найвідоміших джазменів світу; Олексій Коган - закоханий в джаз з юності, одержимий своїм захопленням настільки, що це стало справою всього його життя; та молодий симфонічний оркестр "INSO-Львів", який любить свободу емоцій і шукає її в музиці. Це професійний симбіоз людей, закоханих у джаз!

У джазі найвищої проби від Вадима Неселовського кожний слухач знайде щось своє, близьке серцю. Композитор створив оригінальну гаму імпровізацій.

Spring Song – Весняна пісня. Натхненником цієї композиції стала рання весна – спів перших птахів, промені першого сонця, прощальна зустріч із зимою.

San Felio – ідея написати цей твір виникла в іспанському місті Сан-Феліу. Музика чудово передає літню сонячну середземноморську атмосферу міста.

Rain Kingdom – у старовинній кімнаті, де порох прикриває інтер’єр суцільним масним шаром, грає пластинка – звучить танґо... За вікном – дощ. Звуки музики наздоганяють шум дощу... Ви виходите на вулицю, а там все навпаки – дощ шумить, і ледь-ледь з вікна долинають звуки старого танґо...

Last Snow – мелодія, навіяна несподіваним снігопадом у квітні – великі лапаті сніжинки падали на цвіт японської вишні.

У людей захоплених – весь світ замкнутий на надзвичайно сильній пристрасті і коли всі навколо ходять протоптаними стежками, ці обирають інший шлях. До такої рідкісної плеяди людей, захоплених і успішних, належать Олексій Коган та Вадим Неселовський, які разом з емоційним оркестром "INSO-Львів" під керівництвом Володимира Сивохіпа проведуть Вас стежками музичних імпровізацій, навіяних ЖИТТЯМ.

Неймовірно багатими на уяву загадковими музичними образами від Вадима Неселовського відкриється сьомий міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest», презентуючи найдобірніші надбання єврейської музичної культури та історію галицької мультикультурної столиці.

Імпровізація від Вадима НеселовськогоЕ-Квиток


Колективи: Молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів"
Диригенти: Сергій Хоровець
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg