Музична ліга Вінниця-Чернівці | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Музична ліга Вінниця-Чернівці
Академічний камерний хор
Академічний симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії
Созанський Йосип
Селезньова Надія
м. Вінниця
1 жовтня 2014, середа, 06:30
Концертний зал Вінницької обласної філармонії
Музична ліга Вінниця-Чернівці
До міжнародного Дня музики

Запрошуємо любителів академічної музики на побачення з Чернівецьким Академічним симфонічним оркестром — художній керівник та головний диригент заслужений діяч мистецтв України Йосип Созанський та Академічним камерним хором «Чернівці» — художній керівник та головний диригент Надія Селезньова.

У програмі прозвучить музика українських композиторів-класиків та симфонічна поема «Берестечко» молодого буковинського композитора Євгена Воєвідка. Цей твір складається із семи частин і є епічним музичним полотном про буремну історію України XVII століття.

У ньому присутні дві сюжетні лінії – Івана Богуна – видатного легендарного полковника, славного українського лицаря, героїзм і безстрашність якого подивовують і наших сучасників та невідомого сотника, що з трьомастами звитяжців під Берестечком загинули смертю хоробрих, захищаючи відхід основних козацьких військ – і таким чином рятуючи державу.

Сучасна музика Євгена Воєвідка додасть Вам можливість поринути у ті буремні, історичні дні.


Колективи: Академічний камерний хор "Чернівці" Чернівецької обласної філармонії, Академічний симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії
Диригенти: Йосип Созанський, Надія Селезньова
Концертні організації: Вінницька обласна філармонія
Джерело: Вінницька філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101212_137.jpg