Khmelnytskyi Classic Fest. СКОРИК: PIANO DUO | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Khmelnytskyi Classic Fest. СКОРИК: PIANO DUO
Драган Мирослав
Рапіта Оксана
Скорик Мирослав Михайлович
м. Хмельницький
12 лютого, понеділок, 06:00
Великий зал Хмельницької обласної філармонії
Khmelnytskyi Classic Fest. СКОРИК: PIANO DUO

12 лютого запрошуємо поціновувачів української музики на непересічну подію, що відбудеться в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Khmelnytskyi Classic Fest».

Джазові обробки фортепіанних мелодій Мирослава Скорика – це та музика, яку варто почути і прожити саме у живому виконанні. А слухати її у дуетному виконанні одразу двох надзвичайно талановитих піаністів – то насправді унікальна можливість.

А саме така нагода буде у хмельничан та гостей міста, адже цього вечора твори цього геніального українського композитора для вас у чотири руки зіграють народна артистка України Оксана Рапіта та заслужений артист України Мирослав Драган.

Цей знаний творчий дует наша публіка завжди вітає із захопленням, адже їх концерти – то справжня гармонія яскравої музики, глибокого розуміння творчого задуму композитора та досконалої технічної майстерності артистів. Впевнені, що і цей вечір стане справжнім відкриттям, що продемонструє публіці нові грані творчості Мирослава Скорика.

Приходьте до філармонії 12 лютого о 18.00 та отримайте неймовірні враження від цієї події! Квитки у касі (067 174 11 41) та на karabas.com.

Виконавці: Мирослав Драган, Оксана Рапіта
Композитори:Мирослав Скорик
Концертні організації: Хмельницька обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль камерної музики "Хмельницький камер фест"
Джерело: Хмельницька обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_210.jpg