Йоганн Себастьян Бах – в день народження | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Йоганн Себастьян Бах – в день народження
Пилатюк Назар
Академічний камерний оркестр
м. Львів
21 березня 2017, вівторок, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Йоганн Себастьян Бах – в день народження

Виконавці:
Назарій Пилатюк – скрипка
Микола Гав’юк – скрипка
Анна Пилатюк – фортепіано
Камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії
Товій Рівець – диригент

Програма:
Чакона
Токата і фуга ре мінор
Концерт для скрипки та оркестру ля мінор
Італійський концерт для фортепіано
Концерт для двох скрипок з оркестром ре мінор

Напевне, немає у музиці митців, які б не знаходили натхнення у творчості Баха. Феноменально велика, багата та різнопланова спадщина композитора, до якої увійшли понад 1000 творів — це окрема сторінка у музичній історії, окрема апологія людському генієві. 21 березня ми разом з усім світом святкуємо уродини Баха. Концерт «Йоганн Себастьян Бах – в день народження зі скрипкою» – вечір, коли молоді солісти-віртуози на філармонійній сцені даруватимуть слухачам музику німецького віртуоза бароко.

До програми святкового вечора увійшли добре знані твори композитора. Відкриватиме концерт Чакона Баха — інструментальна п'єcа, яка свого часу була однією з найпопулярніших у цьому жанрі барокової музики. Складна побудова передбачає циклічну структуру, варіативність та використання поліфонії. За словами критиків, Бах доволі умовно дотримався форми традиційної чакони, натомість він її розширив та підніс цей жанр на нову висоту.

Далі — токата і фуга ре мінор — настільки помпезна, наскільки й глибока. Один з найвідоміших творів Баха для органу завжди привертає увагу публіки. Адже цей інструмент, створений для величної музики, передає і масштабний задум митця. Також святкового вечора прозвучать Концерт для скрипки та оркестру ля мінор та Італійський концерт для фортепіано.

Солісти вечора — Назарій Пилатюк (скрипка), переможець міжнародних конкурсів, диригент та викладач Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, який активно концертує у Європі та США; молоді львівські виконавці — Єлизавета Ткачук (скрипка) і Микола Гав'юк (скрипка), лауреати та учасники міжнародних конкурсів і фестивалів. Супроводитиме солістів камерний оркестр «Кантабіле» Волинської обласної філармонії під диригуванням Товія Рівця.


Колективи: Академічний камерний оркестр "Кантабіле" Волинської обласної філармонії
Виконавці: Назар Пилатюк
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg