"БРІДЖ БРІТТЕН. Київський камерний оркестр" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Київський камерний оркестр
Чередніченко Іван
м. Київ
17 березня, неділя, 07:00
Колонний зал ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України
"БРІДЖ БРІТТЕН. Київський камерний оркестр"

 Музиканти Київського камерного оркестра виступлять дагом із дириґентом Іваном Чередніченком та Маріанною  Цвєтінськорю, сопрано.

Програма представить творчість двох британських композиторів - Франка Бріджа та Бенджаміна Бріттена, оркестрові опуси яких є складними у виконанні та належать до елітарної музики. За життя митці були добре знайомі і товаришували.

Франк Брідж (1879-1941) перш, ніж заявити про себе як про композитора вже став відомим як віртуозний альтист та диригент "Ковент-Гарден". Вчителювання було не одним із найпопулярніших занять для митця. Проте часто його згадують саме як викладача мистецтва композиції для одного з найбільш знакових англійських композиторів XX століття – Бенджаміна Бріттена (1913-1976).

Вдячний учень пізніше популяризував музику свого наставника і віддав йому шану у творі "Варіації на тему Френка Бріджа, який теж прозвучить в концерті. Саме цей опус привернув увагу міжнародної спільноти до творчості Бріттена. Кожна з 10 варіацій твору є натяком на певну рису особистості Бріджа, відображену через сприйняття Бріттена.


Один з відомих ранніх опусів Бріттена – пісенний цикл «Les Illuminations» для сопрано та оркестру, написаний на тексти з однойменної збірки Артюра Рембо. Здається, композитор розуміє, що тільки митець, який відсторонено спостерігає за світом, може осмислити «дикий парад», яким є людське життя.

Програма:
Ф. Брідж – Старі англійські пісні для камерного оркестру
Б. Бріттен – Варіації на тему Френка Бріджа для струнного оркестру
Б. Бріттен –“Les Illuminations” для сопрано і струнних


Колективи: Київський камерний оркестр
Диригенти: Іван Чередніченко
Концертні організації: Національна філармонія України
Джерело: Національна філармонія України

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
100629_02.jpg