У Львівському органному залі лунатиме камерна музика українських композиторів | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Львівському органному залі лунатиме камерна музика українських композиторів
Головко Маргарита
Футорська Лідія
Гаврилець Ганна Олексіївна
Фроляк Богдана
У Львівському органному залі лунатиме камерна музика українських композиторів
11 травня 2022, середа
Поширити у Facebook
Джерело: Leopolis.news

Скрипалька Лідія Футорська та піаністка Маргарита Головко в дуеті та соло виконуватимуть твори відомих українських митців у рамках проекту Ukrainian Live.

Вечір суботи 14 травня увійде в історію концертом у Органному залі, на якому відома львівська скрипалька Лідія Футорська та піаністка Маргарита Головко представлятимуть музичні доробки українських композиторів минулого та сучасності. До концертної програми увійдуть твори Миколи Колесси, Станіслава Людкевича, Віктора Косенка, Олександра Родіна, а також Богдани Фроляк та Ганни Гаврилець - одних із найцікавіших представників української музики.

Концерт стане частиною проекту Ukrainian Live, головна мета якого - відкрити українську класичну музику світу. В рамках цього проекту діє Ukrainian Live Classic - перший у світі мобільний додаток української класичної музики. Професійні та якісні записи у форматі аудіо та відео щотижня поповнюють бібліотеку композиторів на сайті та у додатку.

Лідія Футорська - відома українська скрипалька, стипендіатка програми Gaude Polonia Міністра культури і національної спадщини Польщі. Багаторічна стипендіатка Президента України. Докторка Гданської Музичної Академії ім. С. Монюшка (Польща). Лідія Футорська є лауреаткою міжнародних конкурсів у Чехії (1994), Україні (1994, 2002) та Хорватії (2009). Часто була першим виконавцем творів сучасних композиторів. Дає багато концерті у різних країнах Європи, та України зокрема.

Маргарита Головко - піаністка, що почала грати на інструменті у 5 років. Стала лауреаткою багатьох міжнародних конкурсів у Італії, Чехії, США. У червні 2015 року піаністка представляла Україну в одному із найпрестижніших конкурсів - "Вершина світу" у м. Тромсо (Норвегія). У тому ж році "Blue Griffin Records" Label (США) випустила компакт-диск з творами Роберта Шумана та Йоганнеса Брамса у виконанні Маргарити Головко.




Виконавець (артист): Маргарита Головко, Лідія Футорська
Композитор:Ганна Гаврилець, Богдана Фроляк
Концертна організація: Львівський будинок органної і камерної музики
Джерело: Leopolis.news



Інші:

У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Атака на Дніпро побила вікна в театрі опери та балету
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Перший в Україні: запорізький диригент став переможцем престижного конкурсу
ІІ Всеукраїнський конкурс камерно-інструментальних ансамблів імені Людмили Євгеніївни Цвірко
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
101003_018.jpg