Легендарний КЛОД ДЕЛАНГЛЬ у Дніпрі | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Легендарний КЛОД ДЕЛАНГЛЬ у Дніпрі
Квиток
Дем’янчук Геннадій
м. Дніпро
Сьогодні, 05:00
Велика концертна зала Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки
Легендарний КЛОД ДЕЛАНГЛЬ у Дніпрі
MAGIC SAX . Фестиваль «Французька весна»

Його талант визнали численні слухачі на 5 континенах світу та композитори, як, наприклад, "Король Танго" Астор П'яццолла, який присвятив Деланглю свої відомі твори.Сьогодні Клод Делангль – професор Національної консерваторії в Парижі та очолює найпрестижніший клас саксофона в світі.

Крім того, він є провідним артистом та радником-інструменталістом знаменитої французької компанії з виготовлення саксофонів «Selmer-Paris».Його графік концертів розплановано на декілька років вперед – він виступає з найвідомішими оркестрами світу і співпрацює з провідними диригентами.

І в цей ювілейний для Клода Делангля рік (в червні 2017 йому виповниться 60 років) – музикант подарує українським слухачам дивовижні враження мистецтва саксофону!

В Україні разом з прославленим музикантом у дуєті виступить один з найяскравіших і харизматичних піаністів України Геннадій ДЕМ'ЯНЧУК.Випускник Московської консерваторії імені П. І. Чайковського, лауреат престижних міжнародних конкурсів, – гра Дем’янчука поєднує в собі природне глибоке звучання та філігранну техніку.

Він постійно виступає в багатьох містах України та за кордоном: в Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччині, Франції.

В програмі концерту, який входить до гастольного туру в Україні, прозвучать яскраві твори романтика Й.Брамса, імпрессіоніста К.Дебюссі, класика української музики М.Скорика, та неодмінно А.П’яццолли!

Ця подія відбудеться в рамках 14-го Міжнародного фестивалю «Французька Весна в Україні» за підтримки Французького інституту в Україні, "Альянс франсез в Україні" та концертної агенції «UKR Artists».


Е-Квиток


Виконавці: Геннадій Дем’янчук
Концертні організації: UKR Artists, Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”
Навчальні заклади: Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки
Джерело: Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки


Медіа:
      © 2008-2017 Music-review Ukraine. Усі права застережено. При цитуванні інформації посилання на Music-review Ukraine обов'язкове
File Attachment Icon
10.jpeg