Концерт Cello&Piano/ Пристрасті століть | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт  Cello&Piano/ Пристрасті століть
Квиток
Дем’янчук Геннадій
Пірієв Олександр Валерійович
м. Ніжин
8 лютого 2018, четвер, 05:30
Велика зала Ніжинської дитячої музичної школи
Концерт Cello&Piano/ Пристрасті століть
Геннадій Дем’янчук (фортепіано), Олександр Пірієв (віолончель)

Віолончеліст Олександр ПІРІЄВ вважається одним з найвідоміших молодих музикантів України. Його талант визнали численні слухачі в Україні та світі, а такі легендарні композитори, як Мирослав Скорик та Євген Станкович присвячують йому свої  симфонічні твори.


В репертуарі Олександра Пірієва майже вся антологія віолончельної музики – від епохи Бароко до сучасності. І крім численних концертів він активно пропагує віолончельну музику в Україні та національну музичну культуру в різних країнах світу!

Крім того, він є провідним артистом Національної концертної агенції «UKR Artists» – першої в Україні професійної концертної компанії у сфері класичної музики з часів Незалежності

Його графік концертів розплановано на рік вперед – він виступає з найвідомішими оркестрами України, співпрацює з провідними диригентами, виконавцями та композиторами світу.  

В цей вечір компанію талановитому музиканту складе один з найяскравіших і харизматичних піаністів України Геннадій ДЕМ'ЯНЧУК.


Випускник Московської консерваторії імені П. І. Чайковського, лауреат престижних міжнародних конкурсів, –  гра Дем’янчука поєднує в собі природне глибоке звучання та філігранну техніку.

Він постійно виступає в багатьох містах України та за кордоном: в Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччині, Франції.

І в цей ювілейний для Геннадія Дем’янчука рік (в лютому 2018 йому виповниться 55 років) – музикант подарує cтоличним слухачам дивовижні враження мистецтва фортепіано з улюбленими творами епохи Романтизму! 

В програмі концерту прозвучать блискучі твори романтиків Йоганеса Брамса, Роберта Шумана, Сезара Франка, та крапля джазу класика української музики Мирослава Скорика. 

Ця подія відбудеться в рамках IV концертного сезону культурно-мистецького проекту «Нова Філармонія».Е-Квиток


Виконавці: Геннадій Дем’янчук, Олександр Пірієв
Концертні організації: UKR Artists
Навчальні заклади: Ніжинська дитяча музична школа
Джерело: ukrartists


Медіа:


      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
1104.jpg