Браво, франківці! | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Браво, франківці!
Браво, франківці!
З великим успіхом артисти Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка виступили на міжнародному театральному фестивалі FITS у м. Сібіу (Румунія)
3 липня 2024, середа
Поширити у Facebook

Митці продемонстрували виставу “Калігула” у постановці Івана Уривського.
 
“Це одна з перших вистав, яка робилась в умовах повномасштабної війни”, - каже режисер-постановник вистави. “Про тему диктатури треба говорити, з нею треба працювати. Це історія про те, що людство повторює свої помилки, але про них потрібно згадувати, щоб не повторити знову”.
 
Також Іван Уривський додав, що участь України на знакових театральних фестивалях важлива, зокрема і тому, що саме на таких майданчиках Україна може мовою мистецтва голосно розповідати світові правду про війну у нашій країні.
 
“Знаходячись на таких фестивалях і спілкуючись з людьми, ми можемо розказувати Європі, що насправді відбувається у нас. Та й взагалі, хочеться, щоб ми зʼявлялися на театральній карті Європи системно, щоб нас ставало більше, бо театральний рух дуже важливий! Нам є що показати і про що розказати”.
 
Поділився враженнями від вистави і Олександр Рудинський,актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, виконавець ролі Калігули: “Попри те, що вистава проходила о десятій вечора, прийом був теплим і ми відіграли дуже добре! Було багато іноземних глядачів, які з великою цікавістю спостерігали за нашою грою, а після вистави вони підходили до нас і ділилися враженнями. Український театр є і він дуже конкурентоспроможний! Ми достойно презентуємо себе і свою країну на найкращих театральних майданчиках світу і таких виступів має ставати все більше!” .
 
Нагадаємо, Міжнародний театральний фестиваль в Сібіу відбувається щороку. Зокрема, в рамках цьогорічного заходу відбудуться конференції, воркшопи, лекції, консультації та вистави за участі 5000 артистів із 82 країн світу. А нині ввечері запланований ще один показ «Калігули» театру Франка, вже традиційно, за повного аншлагу.














Інші:

Ми любимо інтимно…
Львівський хор музичного ліцею ім. Крушельницької виступив у Кафедральному соборі міста Барі в Італії
LOVE TANGO: кропивничани вигуками "Браво!" зустрічали виступ "Fuego Orchestra"
"ХІТИ 2000-х: Love": як у полтавській філармонії святкували День закоханих
«Фауст» Гуно в Баварській державній опері: знову опера про війну
«Музика сердець»
“Love & Music Show”
«Там, де живе любов»
Романтичний концерт
Різні історії минулого і сьогодення
«Генератор кохання». 12 лютого у концерт-холі "Юність", на честь дня закоханих - відбувся концерт
«Музична валентинка для закоханих»
На сцену «Харків Опера» знову повернулася «Флорія Тоска» Джакомо Пуччіні
«Пори року» - музика, яка є прекрасною і непідвладною часу!
Живий простір, що дихає свободою
У Тернополі відбувся вечір пам’яті видатного композитора Юрія Кіцили
Стійка і творча «Харків Опера»!
Казка в опері
Бродвей у…Хмельницькій філармонії
«Ера Водолія»
Фільми програми «Повний короткий» вже на шляху до глядачів!
"Крізь століття"
Враження про музичний перформанс «Відень. Каваштадт»
У Рівному відбулась прем’єра «Лісової Мавки»
Легендарна класика
«Вечір англійських сюїт»
Герої Гюго ожили в балеті
Маестро Юрій Янко виступив у Чернігові
Василь Шеремета, керівник ансамблю «Гуцулія»
«Happy birthday, Mr. Mozart!»
Унікальний концерт!
Підсумок Різдвяно – новорічних подій у Хмельницькій філармонії
Історія свободи, ревнощів і любові
Опера-кабаре «ТГШ. Подорож у часі»
Гармонія та краса
«Два роялі при свічках»
Враження про концерт камерного хору «Воскресіння»
Музика - мова єдності
Знакові концерти у Хмельницькій філармонії
Вечір світських романсів
      © 2008-2026 Music-review Ukraine



File Attachment Icon
Kaligula_theatre_Yulia_Weber_1.jpg