В Ужгороді відбувся авторський концерт легендарного композитора Мирослава Скорика | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
В Ужгороді відбувся авторський концерт легендарного композитора Мирослава Скорика
Драган Мирослав
Пірієв Олександр Валерійович
Рапіта Оксана
Львівський камерний оркестр
Скорик Мирослав Михайлович
Микитка Артур
В Ужгороді відбувся авторський концерт легендарного композитора Мирослава Скорика
22 жовтня 2018, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: mukachevo

Вчора, 21 жовтня у рамках XVIII фестивалю класичної та сучасної музики «Музичне сузір’я Закарпаття» у великому залі Закарпатської філармонії відбувся авторський концерт «Мирослав Скорик у стилі джаз».


Учасниками концерту, яким диригував сам маестро Мирослав Скорик, були Львівський камерний оркестр «Академія», фортепіанний дует Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, віолончеліст Олександр Пірієв.

У програмі було виконано «Дендіз Рег» Віктора Теличка.


Зал був повністю заповнений, а концерт залишив після себе незабутні враження. Відвідувачі залюбки поділились світлинами та відео з концерту.

Мирослав Скорик - справжній корифей, жива легенда української музики! Все життя Мирослава Михайловича сповнено насиченої і плідної праці на композиторській, музикознавчій, педагогічній ниві. Він є ініціатором і співзасновником багатьох міжнародних музичних фестивалів, а з 2011 по 2016 роки був художнім керівником Національної опери України ім.Т.Г.Шевченка.

Його музика з успіхом виконується в США, Канаді, Австралії, Франції, Німеччині, Австрії, Польщі, Чехії, Словаччині, Росії, Грузії, Вірменії, країнах Балтії. М.Скорик є автором музики до фільму С.Параджанова «Тіні забутих предків», визнаного одним із дванадцяти найкращих фільмів усіх часів і народів; монументальних творів, серед яких Духовний концерт для змішаного хору а сареllа і солістів, опера «Мойсей» за однойменною поемою І.Франка, балети «Каприси» та «Повернення Баттерфляй», кантата «Гамалія», фортепіанні та скрипкові концерти, «Гуцульський триптих» і «Карпатський концерт»; джазової та популярної музики тощо. Та найбільш упізнаваним і найчастіше виконуваним на сьогодні твором Мирослава Скорика є «Мелодія ля-мінор», написана ним до фільму «Високий перевал».



Фото: Тетяна Когутич, Марина Коваль
Колектив: Львівський камерний оркестр "Академія"
Виконавець (артист): Мирослав Драган, Олександр Пірієв, Оксана Рапіта
Диригент: Мирослав Скорик
Діяч мистецтв: Артур Микитка
Концертна організація: UKR Artists, Портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Закарпатська обласна філармонія
Концертний зал: Великий концертний зал Закарпатської обласної філармонії
Джерело: mukachevo




;] [

Інші:
Прем’єра «Марусі Чурай»: історія кохання і війни ожила на сцені Франківського драмтеатру
«Ave Maria»
«В ритмах Одеси»
Спадкоємці Петра Столярського
“Крила весняних надій”
Зранку у «Схід Опера» – казка, а у вечорі лунала кантата «Carmina Burana»
«О музико! У душу увійди…»
«Бал-маскарад» тріумфально повернувся на сцену Львівської опери
«Будапешт. Гуляш історій»
Прем’єра, яка об’єднала запорожців
Заспіваймо веснянки разом: Музей Соломії Крушельницької кличе на веснянкове дійство
Тиждень у Хмельницькій обласній філармонії видався багатим на яскраві та неординарні зустрічі
Концерт від незламних українських митців
«Оперна усмішка (Opera Smile)»
Музична дипломатія «Щедрика» від 1920-х до сучасності. Український дитячий хор виступив у Празі
Міні-гастролі харків’ян у Запоріжжі
Головна «героїня» – домбра!
Від думки проспіваної до ідеї танцювальної
«Жити, не очікуючи смерті»
Стрічка Дмитра Грешка «Дівія» отримала нагороду за найкращий документальний фільм на Ann Arbour Film Festival
Враження про закриття фесту «Прикарпатська весна»
«Енеїда» від «Схід ОPERA»
«Троянство». Театр ім. І. Франка, режисер Давид Петросян
Світова прем’єра українського документального фільму «Мир для Ніни» у Парижі
Ранкова кава з театром: у Миколаєві відбулася презентація Херсонського театру Куліша
Насолода тонким моцартівським гумором
Насолода тонким моцартівським гумором
Львівська прем’єра «María de Buenos Aires»
«Молоді голоси»
«Concert of memory…»
Урочистим і натхненним відкриттям фестивалю «Прикарпатська весна 2026» стала прем’єра балетної вистави «Дівчинка з голубими очима»
Браво, NSO of Ukraine!
Вечір вокальних дуетів
Коляда для фронту: як пісня стала підтримкою для воїнів
Потужній дебют маестро Станіслава Керечанина в Ужгороді
Концерт пам’яті Сергія Мачогана
«Про любов мовами світу»
Враження від містичного мюзиклу «Дракула Влад»
Від Кобзаря – до козацької слави!
Візит до Львівської національної опери: культура та відвага у воєнний час
      © 2008-2026 Music-review Ukraine



File Attachment Icon
290510_008.jpg