Концерт народного артиста України Олеся Ясько (скрипка) | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт народного артиста України Олеся Ясько (скрипка)
Національний ансамбль солістів
Матюхін Валерій Олександрович
м. Київ
18 грудня 2014, четвер, 07:00
Концертний зал Національної спілки композиторів України
Концерт народного артиста України Олеся Ясько (скрипка)

18 грудня 2014 року відбудеться концерт Олеся Ясько (скрипка) у супроводі Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Концерт розпочнеться о 19:00 в концертному залі Національної спілки композиторів України, вул. Пушкінська 32. На концерті прозвучить музика, що «простими словами» надихає людей на хороші вчинки…

В програмі вечора слухачі матимуть змогу поринути у європейську музику ХХ століття для скрипки з оркестром Ф. Крейслера та Ю. Рьонтгена (прем’єра в Україні). Творчість Ю.Рьонтгена є мало відомою в Україні, у той час він є автором 25 симфоній та є взірцем камерної музики ХIХ-початку ХХ століття у західній Європі. Видатний віолончеліст Пабло Казальс порівнював його талант з талантом Людвіга ван Бетховена.

Український колорит вечору надасть виконання творів яскравих постатей в сучасному українському музичному мистецтві. Концертіно для скрипки з оркестром «Знайомий мотив» О. Саратського (світова прем’єра), «Пісня про головне» для скрипки, бояну з оркестром С.Зажитько та «Батярські пісні» для скрипки з оркестром Ю.Шевченка подарують слухачам свої інтерпретації відомих пісень.

Солісти концерту - заслужена артистка України Л. Хомліченко (віолончель), лауреат міжнародних конкурсів, лауреат премії ім. Ревуцького А. Тучапець (альт) та лауреат міжнародних конкурсів Р. Онисків (баян).

Художній керівник і головний диригент Національного ансамблю солістів «Київська камерата» - лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка Валерій Матюхін.

Концерт Народного артиста України Олеся Ясько (скрипка) відбудеться у КиєвіКолективи: Національний ансамбль солістів "Київська камерата"
Диригенти: Валерій Матюхін

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
129.jpg