Концерт Соломії Івахів у супроводі Національного ансамблю солістів "Київська Камерата" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт Соломії Івахів у супроводі Національного ансамблю солістів
Національний ансамбль солістів
Матюхін Валерій Олександрович
Станкович Євген Федорович
м. Київ
19 червня 2014, четвер, 07:00
Концертний зал Національної спілки композиторів України
Концерт Соломії Івахів у супроводі Національного ансамблю солістів "Київська Камерата"

У програмі:
Антоніо Вівальді "Пори року" для скрипки та камерного оркестру

Євген Станкович Камерна симфонія № 11 "Дотик Ангела" для скрипки та камерного оркестру

Астор П’яццолла "Пори року" для скрипки та струнних

Богдан Кривопуст "Капріччо для Соломії"
для скрипки та камерного оркестру (світова прем’єра)

****

Соломія відома як соліст та виконавець камерної музики, її концерти транслюються Американським національним суспільним радіо та радіо «Голос Америки», Українським національним радіо та телебаченням, а також Телебаченням провінції Гунан (Kитай).

У 2013/2014 концертному сезоні, Соломія Івахів двічі виступала на сцені славнозвісного Нью-Йоркського Карнеґі-Голу (Weill Recital Hall at Carnegie Hall): з нагоди 25-ти річчя Музичної серії (Music at the Institute - MATI), a також на Фестивалі Камерної Музики (Chamber Music Festival). На концерті відзначення серії MATI, вперше звучав скрипковий твір Євгена Станковича «Дотик Янгола», написаний спеціально для цього виконання.

Як артистичний директор Серії MATI Українського Інституту Америки, яку Соломія очолює протягом трьох останніх сезонів, впевненo продовжуючи традиції, започатковані попередниками: Вірком Балеєм, Олегом Крисою та Миколою Суком, Соломія успішно ознайомлює широку аудиторію слухачів з найкращими музикантами України, Америки та Європи.

Високу оцінку місцевої преси отримали виступи Соломії в Ґлен-ґуд студіо (Glenn Gould Studio) Канадського радіо та телебачення (Торонто, Канада), Етичному Товаристві (Ethical Society, Філадельфія, США), WMP Серії (Нью-Йорк, США) та Музичній Академії ім. П.Чайковського (Київ, Україна). В даний час Соломія Івахів обіймає посаду професора музики (скрипки та альта) в Огайо Університеті (м. Атенс, Огайо - Athens, OH, США), проводить скрипкові майстер - класи в різних вищих музичних закладах Північної Америки, Китаю та Україні.

В арсеналі Соломії сольні виступи з Міжнародним симфонічним оркестром штатy Мішіган, симфонічними оркестрами Львівської філармонії, Південної Юти, Гендерсон (Henderson) та Лове Меріон (Lower Merion), Муніципальним оркестром Нью-Гевен (CША), Національним Оркестром України (Київ) та Хунанським cимфонічним оркестром (Китай).

Соломія співпрацює з відомими українськими музикантами, серед яких піаністи Валентина Лисиця, Володимир Винницький, віолончелістка Наталія Xома, диригенти Тарас Криса, Теодор Кучар, Володимир Сіренко, Сергій Бурко та Адріан Британ. При виконанні камерної музики Соломія також часто залучає до творчої співпраці українських піаністів – Анжелію Ґаделію, Богдана Кривопуста та Дмитра Левковича.

Соломія Івахів активно пропагує сучасну музику і у своєму репертуарі має твори, написані спеціально для неї, зокрема, скрипковий концерт американського композитора Ілая Маршалла, прем’єрне виконання якого відбулося на фестивалі сучасної музики «Контрасти» у Львівській філармонії 2008 року
поряд з першим у Львові виконанням Скрипкового Концерту No.2 Євгена Станковича, а також вищезгаданий твір Євгена Станковича «Дотик Янгола».

У концерті, котрий відбудеться 19 червня, поряд з "Порами року" Антоніо Вівальді та Астора П’яццоли прозвучать два твори написані спеціально для Соломії Івахів ,- "Дотик Ангела" Євгена Станковича та "Капріччо для Соломії" Богдана Кривопуста.

Концерт Соломії Івахів у супроводі Національного ансамблю солістів "Київська Камерата"Колективи: Національний ансамбль солістів "Київська камерата"
Диригенти: Валерій Матюхін
Композитори:Євген Станкович

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
104.jpg