Концерт «Микола Лисенко і його сучасники» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Концерт «Микола Лисенко і його сучасники»
Бондаренко Андрій
м. Київ
15 березня 2015, неділя, 03:00
Концерт «Микола Лисенко і його сучасники»

15 березня 2015 року в Музеї Лисенка відбудеться концерт вокальної та фортепіанної музики - «Микола Лисенко і його сучасники».

Концерт "Микола Лисенко і його сучасники"


Інструментальні та вокальні твори основоположника української композиторської школи прозвучать поряд із творами його сучасників — західно-європейських та російських композиторів XIX — початку XX століття. Вибір програми покликаний представити творчість Миколи Лисенка в контексті епохи музичного романтизму, що відкривається творчістю Ф.Шуберта і ще тривалий час співіснуватиме з епохою модернізму завдяки творчості С. Рахманінова. Вокальні твори зарубіжних авторів прозвучать в українських перекладах Юрія Отрошенка.

Цей концерт стане вже третім у серії концертів «Світова класика українською», що був започаткований у 2011 році композитором Андрієм Бондаренком. Проект має на меті відродити традицію виконання вокальних творів композиторів різних національних шкіл в українських перекладах.

В концерті братимуть участь: народний артист України Микола Коваль (баритон), заслужена артистка України Оксана Дондик (сопрано), а також Оксана Євсюкова, Тетяна Киченко, Марія Саламін (сопрано), Сергій Борисенко (баритон). За фортепіано - Андрій Бондаренко.

Виконавці: Андрій Бондаренко

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
120126_374.jpg