У Києві вшанують композитора Володимира Зубицького | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Києві вшанують композитора Володимира Зубицького
Півненко Богдана
Національний ансамбль солістів
Матюхін Валерій Олександрович
Луніна Анна
У Києві вшанують композитора Володимира Зубицького
16 травня у Національній музичній академії України ім. П.Чайковського відбудеться авторський концерт видатного українського композитора
5 травня 2011, четвер
Поширити у Facebook

Володимир ЗубицькийМузика видатного українського композитора сучасності Володимира Зубицького – це завжди цікаво і святково.

У цьому заслуга самого автора, адже Зубицький не просто яскравий – він феєричний композитор, який, до речі, вже давно живе на дві країни – в Італії та Україні.

Його музика втягує у свою орбіту широку і різну за смаковими уподобаннями публіку, тому що завжди має вражаючу енергетику, підвищений емоційний тонус і є доступною, зрозумілою для багатьох.

16 травня у Великому залі Національної музичної академії України імені П. Чайковського відбудеться авторський концерт під назвою «Володимир Зубицький запрошує...»

Концерт насправді буде унікальним, непересічним, тому що стане першим після тривалої, практично восьмирічної паузи (остання авторська імпреза Володимира Зубицького влаштовувалася на його 50-річний ювілей).

Серед виконавців заявлені Національний ансамбль солістів «Київська камерата» (диригент – Валерій Матюхін), володарка неповторного «народного» голосу Ніна Матвієнко, віртуозна скрипалька Богдана Півненко і сам автор, котрий виступить як соліст-баяніст.

Програма концерту, складена з камерних творів різних років і різних, просто таки полярних, жанрів. У ній будуть представлені високо інтелектуальна, психологізована Камерна симфонія № 3 «Пам'яті Бориса Лятошинського» для струнних і зовсім протилежний за образним змістом, «шлягерний» опус на теми музики Джоаккіно Россіні – «Россініана» для баяна, струнних та ударних (соліст – Володимир Зубицький). Також прозвучить запальний і феноменально віртуозний Концерт для скрипки і оркестру (солістка – Богдана Півненко)

Родзинки ж вечора – «попсові» твори, що пролунають у фіналі, так би мовити, «на закуску». Це фантазія «Чао, мучачо» для скрипки та оркестру на тему популярної ретро-пісні Камілли Веласкес «Бесаме мучо» та опус-стилізація, колаж «Посвята П'яццоллі» для скрипки, баяна і оркестру на теми музики славетного аргентинця.


Автор: Анна Луніна
Колективи: Національний ансамбль солістів "Київська камерата"
Виконавці: Богдана Півненко
Диригенти: Валерій Матюхін
Музикознавці: Анна Луніна
Концертний зал: Великий зал Національної музичної академії
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Джерело: Журнал «Музика»



Інші:

Вокальний майстер-клас Зоряни Кушплер у Львові | 25–31 травня 2025
Львівська національна філармонія
Українські квінтети прозвучать в Івано-Франківську
Філармонійний квітень запрошує у музичну подорож країнами світу
Чим порадує шанувальників високого мистецтва Національна опера України у квітні?
На фронті загинув художник з освітлення Рівненської філармонії Всеволод Шабадах
Оголосили лауреатів премії імені Лисенка: кого нагородили та чому не вручать нагороду за композиторську діяльність
Квітень в Львівському органному залі
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня театру
9 театральних постанов, які можна відвідати в День театру 27 березня в Києві, Одесі, Чернігові, Дніпрі та Львові
"Виставка до 70-річчя Ігоря Білозіра: «Мистецьке коло» у Львівській філармонії"
Розмаїття Баха, усміхнений Моцарт та діалог української і французької музики
У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення»
Квітневі події у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича
Заявники, що пройшли технічний відбір Фестивалю-Премії «ГРА»-2025
Харківський університет мистецтв завдяки донатам придбав орган
Зустрічайте 4 переможниць конкурсу Повний Короткий!
На війні загинув колишній музикант симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії Богдан Немцов
Ювілей Івана Козловського
Згадуємо Анатолія Авдієвського
«Святкова Академія»
Одесити вирушають на гастролі до Нідерландів і Бельгії
«Пахіта» – нова версія у «Схід Опері»
«БАХ Маратон»
Фестиваль до 110-го ювілею Святослава Ріхтера
Гранд тур оркестру INSO-Lviv у Нідерландах
Три блискучі концерти березня у Львівському органному залі – обирайте свій або приходьте слухати всі
До Рівного завітає Віктор Плоскіна
“Колискова для солдата”
У Кременці проходить фестиваль органної музики
У Салоніках відбулась світова прем’єра фільму «Королеви радості».
Сьомий етап курсу навчання "Магія музики" стартував у Берегові
Поезія культових поетів, покладена на музику
Світові шедеври та сучасна українська музика в Львівській філармонії
«АЗОВСТАЛЬ. Полонені. Заручники війни»
Kyiv Modern Ballet покаже у Львові виставу «Вій»
У Черкасах Національний симфонічний оркестр зіграє "Оду стійкості" на підтримку ЗСУ
В Одеській філармонії прозвучать скарби української класики
"Молитва крізь століття" прозвучить на Khmelnytskyi Classic Fest
"Київська камерата" зіграє концерт "Відлуння часу" в Національній філармонії
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110220_235.jpg