“UKR Artists” – "SAXOMANIA" | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
“UKR Artists” –
Василевич Юрій
Гданський Сергій
Мимрик Михайло
Москаленко Олександр
Хмельов Сергій
Київський квартет саксофоністів
Пірієв Олександр Валерійович
м. Тростянець
5 червня 2021, субота, 06:00
“UKR Artists” – "SAXOMANIA"
Фестиваль музики П.І. Чайковського "Чайковский Fest"

Відомий багатьом шанувальникам класики і джазу легендарний Київський Квартет саксофоністів в своєму зоряному складі та квартет знаменитих джазменів України об’єдналися навколо нового проєкту Національної концертної агенції “UKR Artists” – "SAXOMANIA".

Учасники Київського квартету саксофоністів завжди експериментують та обожнюють дивувати своїх слухачів незвичайним трактуванням відомих класичних і джазових шедеврів.

Програма "SAXOMANIA" – вражаюча. Вона подарує справжнє задоволення від відмінно соковитого звучання саксофона під час виконання творів відомих композиторів в історії Музики: Баха, Моцарта, Чайковського, П'яццоли і навіть «ліверпульської четвірки» групи «Бітлз».

Чи прозвучать знамениті мелодії Мексики, Аргентини, Бразилії, Куби які так полюбилися тростянчанам з минулих програм? - обов’язково! І вже по іншому!

Родзинка програми – славнозвісна “Блакитна Рапсодія” Джорджа Гершвіна у варіанті для рояля соло та квартету саксофонів. І найголовніше – всі сольні партії роялю будуть суцільні джазові імпровізації у виконанні одного з найвідоміших джазових музикантів країни – харківського піаніста Сергія Давидова.

Спеціальні гості проєкту – контрабасист Денис Мороз, джазова вокалістка Людмила Канівець та киянин – чарівник ритмів та майстер перкусії Сергій Хмельов.


Фантастичні емоції і віртуозність відомих музикантів подарують музичним гурманам справжню насолоду! У цей літній вечір ВСЕ БУДЕ ДЖАЗ!Колективи: Київський квартет саксофоністів
Виконавці: Юрій Василевич, Сергій Гданський, Михайло Мимрик, Олександр Москаленко, Сергій Хмельов
Діячі мистецтв: Олександр Пірієв
Концертні організації: UKR Artists
Конкурс (фестиваль): Фестиваль музики П.І. Чайковського "Чайковский Fest"

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
91.jpg