Оркестр “Ренесанс”: «від бароко до сучасності» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Оркестр “Ренесанс”: «від бароко до сучасності»
Маріупольський муніципальний камерний оркестр 
Крячок Василь
Скорик Мирослав Михайлович
Фроляк Богдана
м. Київ
25 жовтня 2023, середа, 07:00
Концертний зал Будинку актора
Оркестр “Ренесанс”: «від бароко до сучасності»
25 жовтня у  Будинку Актора відбудеться концерт Камерного оркестру «Ренесанс» Маріупольської камерної філармонії (Київ) під керівництвом Маестро Василя Крячка

Цей концерт подарунок для тих, хто мріє протягом двох годин здійснити справжню подорож крізь часи за допомогою музики: від бароко, через класицизм й до сучасних мелодій та навіть року у виконанні академічного оркестру.

  Програму розпочнуть Маленькою симфонією для струнного оркестру Антоніо Вівальді: віртуозною, багатозвучною і чуттєвою.
 
Концерти «Ренесансу» майже ніколи не обходяться без творів Моцарта і Мендельсона. І цього разу прозвучать: культова «Маленька нічна серенада» Вольфганга-Амадея та одночастинна, Десята симфонія для струнного оркестру Мендельсона-Бартольді, якого сучасники порівнювали з Моцартом, адже цю симфонію він написав дитиною-вундеркіндом: у віці 12 років.

Крім Моцарта, епоху класицизму у концерті представлять мега популярні класичні твори: «Менует» Луїджі Боккеріні та «Полонез» («Прощання з Батьківщиною») польського класика Міхала Огінського. А також Третій Концерт для камерного оркестру одного з перших українських музикантів європейського рівня, композитора, співака, диригента й одного з представників «золотої доби» української музики – Дмитра Бортнянського.

  Друга частина концерту майже повністю присвячена сучасній українській музиці.

Починаючи з витонченого композитора минулого сторіччя – Віктора Косенка. Прозвучить його «Гавот», присвячений старшій доньці, яка уособлювала ніжність, жіночність, випромінювала щастя і кохання.

Продовжуючи композиторами сьогодення: Володимиром Стеценком, Мирославом Скориком та Богданою Фроляк. Саме її блискуча Фантазія на теми пісень рок-гурту «Океан Ельзи» – «Не твоя війна» фіналізує захопливий музичний екскурс в епохи і стилі.
 

Колективи: Маріупольський муніципальний камерний оркестр "Ренесанс"
Диригенти: Василь Крячок
Композитори:Мирослав Скорик, Богдана Фроляк

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
602.jpg