«Пам'яті Володимира Крайнєва присвячується... ...» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«Пам'яті Володимира Крайнєва присвячується... ...»
Соколов Валерій
Бєлов Андрій
Микитка Володимир
м. Харків
12 вересня 2011, понеділок, 08:00
Концертний зал Харківської обласної філармонії
«Пам'яті Володимира Крайнєва присвячується... ...»
Музичні вечори – 2011

Бруно Монсенжон /скрипка/, Валерій Соколов /скрипка/, Еліна Вахау /скрипка/, Гжегож Котов /скрипка/, Андрій Бєлов /скрипка/, Володимир Микитка /альт/, Маріам Реучі /альт/, Костянтин Боярський /альт/, Mартін Синявські /віолончель/, Леонід Горохов /віолончель/, Марк Коппе /віолончель/, Ромa Гійо /кларнет/, Мартін Оуен /валторна/, Ігор Четуєв /фортепіано/.

Програма:
Моцарт - Квінтет для валторни, скрипки, двох альтів і віолончелі K.407, Брамс - Секстет для двох скрипок, двох альтів і віолончелей двох op.36, № 2, Дворжак - Квінтет для двох скрипок, альта, віолончелі та фортепіано op .81, № 2, B.155, Прокоф'єв - Увертюра на єврейські теми для двох скрипок, альта, віолончелі та фортепіано op. 34.

Видатний піаніст Володимир Крайнєв залишив у спадок цілу епоху фортепіанної музики - виховав не один десяток поколінь іменитих піаністів, заснував найпрестижніший конкурс виконавців і до цих пір в серцях багатьох його творчість живе як еталон прекрасного. У пам'ять про музиканта прозвучать обрані камерні твори, у виконанні творчих соратників В. Крайнєва та його учня-послідовника - Ігоря Четуєва.


Виконавці: Валерій Соколов, Андрій Бєлов, Володимир Микитка
Концертні організації: Харківська обласна філармонія
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний фестиваль "Музичні вечори"
Джерело: Харківська обласна філармонія

      © 2008-2024 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_237.jpg